La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

4

No i oczywiście moje ulubione gadanie "jak drużynie nie idzie, to Messi gra słabo", tak jakby Messi był jakimś indywidualnym elementem na boisku, który wręcz ma obowiązek odstawać od reszty i dawać występy na miarę tego z Bayerem w LM.
Praktycznie zawsze tak jest, że jak drużyna przegrywa, to każdy zawodnik ma słaby mecz i nie jest to nic niezwykłego.

Potem powstają jakieś teorie w stylu "Lewy znika w ważnych meczach", ale jak ten sam Lewy strzela dwa gole z Interem, które mogly dać impuls drużynie do odrobienia strat, to w sumie nagle Inter nie jest już tak mocny, albo w ogóle przypadek xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 "Praktycznie zawsze tak jest, że jak drużyna przegrywa, to każdy zawodnik ma słaby mecz i nie jest to nic niezwykłego."

Co to za bzdury.

0

@Gall fakty, nie liczę bramkarza, który może mieć 10 dobrych interwencji i te jedną pechową na wagę gola.

0

@okiemtypera_lucaxx95 To jak dla ciebie to są fakty to zacznij mecze oglądać a nie siedzieć na stronach z wynikami.

0

@Gall siedzę na stronkach z wynikami, oglądam wiele spotkań i jeszcze sobie lubię powchodzić w indywidualne statystyki zawodników - taki ze mnie niezorientowany ktoś.

Ale ludzie lubią przykłady, no więc proszę mi wskazać najlepiej kilku zawodników, którzy rozegrali dobre mecze np. w przegranych konfrontacjach
Kostaryki z Hiszpanią
Argentyny z Arabią (i nie, to nie był dobry mecz Messiego bo penalty)
Walii z Iranem (tutaj podpowiem, że bramkarz Walii mógłby być pochwalony)
i jeszcze bym coś wyszukał z tego mundialu choćby :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Są setki spotkań które kończą się wynikiem 1:0 i w wielu drużyna przegrywająca wcale nie była słaba.

Coś dziś strasznie chcesz dyskutować jakoś wczoraj przy turniejowej Walii nie chciałeś....

0

@Gall dostaje dziesiątki powiadomień, bo dużo komentuje, więc nie ogarnę na różnych frontach wszystkiego, a Walia jeszcze nie pokazała wszystkiego :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?