- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
2
A ja Wam powiem tak. Co by nie było, nasza reprezentacja zweryfikowała wielu pseudo ekspertów. Daleko nam do upragnionej gry, ale pierwszy raz od Euro z Nawałką wierzymy w jakikolwiek sukces (tutaj takim jest awans z grupy). Jeśli się nie uda, nasi mogą wracać z podniesioną głową, że zrobili to, co się dało. Mamy niełatwą grupę, a męczarnie Argentyny to potwierdzają. Ale w końcu coś się dzieje, mamy jakieś emocje związane z naszą reprezentacją.
I szkoda tego karnego Lewandowskiego...
1
@pioz123 prawda. Jakiś pseudo Polaków boli ze nie odpaliliśmy po 2 meczu i mogli by Czesia zwalniać, to teraz chejtuja styl gry jakbyś byli Hiszpanią czy Argetyną.
1
@pioz123 mamy niełatwą grupę xddddd
1
@karci0 a łatwa? Zresztą... to mundial i liczenie na łatwą grę jest bez sensu. Chodzi o fakt, że dajemy radę. Gra nijaka ale wyniki świetne.
0
@pioz123 no sorry przy losowaniu grup wszyscy się podniecali, że wyjście z grupy mamy na lajcie, Meksyk na tym turnieju pokazuje, że jest najslabszą ekipą z Ameryki płd., Argentyna jest nijaka, Arabia błysnęła przez kilka minut z Argentyną, mecz między nimi a meksykańcami to będzie zapewne jakaś profanacja piłki nożnej
0
@karci0 nie wiem kto się podniecał, ja raczej widziałem opinie, że Arabię rozjedziemy ale z Meksykiem i Argentyną będzie ciężko. Ale raczej przeważały teksty, że znów będzie blamaż, a takiego nie ma, pomimo, że gramy bardzo brzydko. Obawiam się jednak, że Argentyna się zaczyna rozpędzać i nas rozjedzie kilkoma bramkami, bo o ile Arabii i Meksykowi nie jest łatwo strzelić to u nas mogą się przełamać. Zakładam, że rzutem na taśmę spadniemy na 3 miejsce ale mimo to nie ma wstydu.