La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

konto usunięte

2

Nie lubię Argentyny jedynie przez sajkofanów Messiego, ale odkładając ich na bok są bardzo fajnie złożoną repką, która może sprawić niespodziankę i dojść do finału. Dzisiaj klasyka z ostatnich lat Barcy - nie idzie, mozolnie, ślamazarnie, ale wnet błysk Lio i nagle wiatr w żagle.

W meczu z Polską życzę Albicelestes oczywiście porażki, nigdy nie stawiałbym wyżej obcej repry nad naszą, zwłaszcza w sytuacji, kiedy taki mecz decyduje o naszym losie.

konto usunięte

0

@MAGNETO Ich obecność w finale to nie będzie niespodzianka ;)

1

@MESSIah16 No z grą z tych mistrzostw to będzie sensacja.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Jasne, że będzie. Wygrana Copa, które rozgrywane było jak dobrze pamiętam w trybie przyspieszonym, wcale nie stawia ich w roli faworytów. Francja, Brazylia - tak. Dalej Hiszpania, Anglia, a dopiero potem Argentyna.

konto usunięte

1

@MAGNETO A dlaczego niby Anglia przed? Nie ma znaczenia, w jakim trybie było Copa. Ograli Brazylię i udowodnili im swoja wyższość. A ten turniej po prostu źle zaczeli.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Wyszedł im jeden turniej w XXI w, trochę mało. Źle zaczęli, Anglia zaczęła z klasą. Mają lepszą kadrę i po prostu stawiam ich wyżej niż Argentyne, zwlaszcza oceniajac po dwoch meczach albicelestes z tych mistrzostw.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?