- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1411 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1411 Culés
5
Kto za kim
Nie będę oznaczać, bo to byłoby kopanie po jajach, ale na LR są osoby, które krytykują Ronaldo za to, że ma rzekomo parcie na indywidualne staty ponad sukces repry, a jednocześnie stawiają indywidualny sukces Messiego PONAD sukces reprezentacji swojego kraju xD ma to sens xD
19
@masq co to za porównanie xD Ronaldo gra w piłke więc powinno być priorytetem dla niego żeby jego drużyna wygrywała a kibice mogą kibicować komu chcą xd poza tym denerwuje mnie jak ktoś pisze że MUSISZ kibicować reprezentacji swojego kraju. Pierogi i roladę śląską też muszę lubić bo są Polskie?
2
@masq polska albo sukces, wybierz jedno
0
@Jakchcesz a dlaczego skoro kibice mają taką wolność wyboru to Ronaldo jej już nie może mieć?
11
@masq jeżeli grasz w sporcie drużynowym to trochę przypał mieć gdzieś swoją drużynę.
11
@Jakchcesz Wnioski w stylu trola zawsze prowadzą na manowce logiki.
Grasz w zespole więc działasz na swoją korzyść przede wszystkim, a nie zespołu - czego tu nie rozumiesz?
0
@masq Ty widzisz różnicę? "Rzekomo Ronaldo stawia indywidualne staty ponad sukces reprezentacji". Mowa tu o Ronaldo. Jednym z najlepszych w historii, który ma obsesję na tym punkcie. A porównujesz to do marnych komentarzy użytkowników na jakiejś stronie internetowej. "Ma to sens"
1
@masq
Ja np. Argentynie kibicuje od czasów Crespo, Batistuty, Ortega, Zanetti, Killy Gonzalez
no nie wiem tak po prostu już mam
to samo dotyczy Hiszpanii, Holandii, Brazylii - też zamierzchle czasu, bo np Brazylii z Viniciusem, Richarlisonem, Casameiro nie wim czym bym zaczął kibicować
a co do meczu to kibicuje i Argentynie i naszym aby awansowali i tyle:)
6
@Comentateiro wyszedł z nory, bo jeszcze nie doczytał że bramki strzelane przez kolegów są zaliczane kolegom, a nie jego idolowi.
0
@masq Te "rzekomo" jest najlepsze :)
1
@masq jak to jest, że na ogół twoje komentarze wydają się sensowne, a jak przychodzi temat Messiego to odklejasz się kompletnie i wymyślasz jakieś naprawdę dziwne i niespójne argumenty, byle tylko uderzyć w Messiego/jego fanów?
1
@masq ale za to ja oznaczę :D @arasz1819 @Kapitan hawk @Messibestplayerintheworld @MesQueUnClub96
4
@Death_voice Emocje odbierają rozum. Na pewno znasz w życiu sytuacje kiedy racjonalny człowiek pod wpływem nienawiści (jak naszego trola do Leo) robi rzeczy niewytłumaczalne.
0
@Jakchcesz a jeśli jesteś Polakiem to nie przypał być za sukcesem Argentyńczyka zamiast za sukcesem Polski? xD
@Comentateiro Ty akurat lepiej nie mów nic o pałaniu nienawiścią hipokryto. Ile wczoraj dałeś prześmiewczych komentarzy podczas meczu na temat Ronaldo?
0
@Death_voice po prostu bycie obiektywnym jest niepopularne na tej stronie.
0
@masq bycie obiektywnym sprawia, że porównujesz kompletnie różne sytuacje? Co innego jest liczyć na indywidualne osiągnięcia zawodnika którego lubimy, a co innego sam zawodnik stawiający swoje indywidualne osiągnięcia ponad dobro drużyny. To nie ma nic wspólnego z obiektywizmem, bardziej to wygląda jakbyś to ty przez swoją antypatię do Messiego tylko szukał powodów żeby mu dowalić i robisz to ewidentnie na siłę.
0
@masq po jajach to kopiesz się sam za każdym razem
0
@Ronnie1992 Oznaczaj sobie, mimo że byłem tym który śmiał się z porażki Argentyny