La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

4

Holandia wygląda słabo, ale...praktycznie na stojąco zapewnili sobie awans do 1/8.
Nie zdziwię się jak w fazie pucharowej zobaczymy inną/efektowniejszą grę w ich wykonaniu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@BulaKG
Van Gaal też nie jest głupi, bo ile razy było tak, że Holandia pięknie grała w grupie, a potem puchli w fazie grupowej i odpadali. Mam nadzieję, że tak to LvG rozgrywa.

2

@norbi77 na Euro 2020 grali świetnie w grupie, a odpadli zaraz po z Czechami po frajerskich błędach. LvG jest bardziej zapobiegliwy. Tylko niech najpierw przyklepią 2:0 chociaz.

0

@norbi77 No na stojąco... Z Senegalem po mękach i dzięki błyskowi FdJ wygrali ten mecz, z Ekwadorem wcale lepiej nie było. Bardzo słaba reprezentacja, jeśli chodzi o to, co pokazują. Mam nadzieję, że w 1/8 Iran ich wyeliminuje, by nie musieć oglądać już paskudnej gęby van Gaala na trybunach podczas tej imprezy. Wystarczy mi, że na LR czasem ją widzę za sprawą avatara Arasza. :P

0

@Ojciec5tkidzieci
Hahahha...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?