- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1049 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1049 Culés
6
Z pilķą nożną jest tak... każdy wybiera sobie ulubieńca ktoremu kibicuje, tu chodzi mi o barwy klubowe, często jest tak ze się kibicuje drużynie dzięki jakiemuś zawodnikowi, często bywa tak ze jak ikona odejdzie' szybciej ' zaczyna się kibicować innej drużynie, i się robi takie koło, ja sam tego nie rozumiem bo choć jestem za Barcą od czasów r10, nawet po Jego odejściu jakoś mega nie śledziłem. Tak samo mam z Messim, kompletnie nie sledze Jego poczynań w PSG, nie żeby było mi to na 100% obojętne, ale Barca mnie interesuje w 100%, nie zaden zawodnik, nie oglądam Barcy bo jest pedri,Lewy itd.. oglądam dla samego klubu bo czlowiek ma przywiązanie, reasumując nie rozumiem takiego skakania po klubach, a tymbardziej jeśli ktoś jest na tyle zakochany w gościu którego większość na żywo nie widziała i nie chce kibicować POLSKIEJ REPREZENTACJI, zawodnikom którzy pochodzą z PL i mówią w Naszym języku i rperezentują Nasz kraj, jest to śmieszne i niedojrzale
3
@haryveb944 to są gorsi fanatycy niż fanatycy Ronaldo.
2
@FabianMrozek trochę sie środowisko ocxysci jak Ronaldo i Messi zakończą kariere
0
@haryveb944 Niedojrzałe jest takie narzucanie kto komu powinien kibicować i jakieś pretensje do osób, które dokonały swojego wyboru. Nie wiem po co to tak rozkładać na części, ty kibicujesz Polsce, ktoś Argentynie, a ktoś Kostaryce. W czym problem? Wielu jest kibiców, którzy kibicują innym reprezentacjom, to jest sport, nie jakaś przysięga wierności czy świętość. Pomijam już oczywisty fakt, że ludzie mogą nie czuć przywiązania do swojego kraju. Co do tego, że ktoś nie widział Leo na żywo a mu kibicuje, jeśli ja nie widziałem Lewego na żywo, a widziałem Aubameyanga to mam kibicować Gabonowi, bo kibicować gościowi którego się nie widziało na oczy to tak średnio wg ciebie.
1
@Donnie_Darko Sport to masz w piłce klubowej kiedy są jakieś derby. To jest coś więcej, prestiż na arenie światowej, wpływy polityczne, ale ignorantom ciężko to wytłumaczyć. Sport profesjonalny drużyn narodowych został wymyślony dla celów politycznych
0
@haryveb944 Śmieszne i niedojrzałe jest narzucanie komuś swojej woli i piętnowanie z tak błahych powodów.