La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

konto usunięte

6

Nie powinniśmy sie cieszy z awansu bo cześć la bamby nam zabrania . Rozumiecie to! xD Bo i tak odpadniemy w 18 to może po co jechać na mundial jak i tak wygrywa tylko 1 drużyna, anulować to zbiorowisko w katarze. !!

konto usunięte

0

@wasacz Nie powinniśmy kibicować innym drużynom niż Polska bo La Bamba zabrania. Każdy kto nie kibicuje Polsce jest antypolakiem.

konto usunięte

0

@Emhyr druga zdanie dokładnie tak, jak nie kibicujesz swoim jak ty , to jak to nazwać? czy oni kogoś oszukali, okradli dostali karne z dupy ? wiec nie wiem czemu mam kibicować przeciwnikowi Polaków xD

konto usunięte

0

@wasacz Chodzi o to że powinieneś mieć w dupie kto komu kibicuje. Po drugie jak masz ujemne wymagania to się ciesz z awansu ja jednak oczekuję od tych zawodników więcej niż 20% posiadania piłki wywalania na oślep i niemoc w sklejeniu trzech celnych podań. Po tym jak grają w klubach wstyd tak grać w reprezentacji.

konto usunięte

0

@Emhyr mam xd , bo nie biorę takich osób na poważnie, twój tok myślenia jest bez sensu , nie kibicujesz słabym tak?, czyli jak ruski zaatakuje Polske to kibicujesz ruskiemu bo ma większa armie i jest mocniejszy niech giną gamonie. xd

konto usunięte

0

@wasacz Porównanie słabe bo ruski to zginie śmiercią naturalną już niedługo.

1

@wasacz xdd porównywanie piłki do wojny, patrzę odklejki już grube wjeżdzają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?