La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

konto usunięte

3

W 1/8 będzie Polsce łatwiej zagrać z Francuzami, niż przeciwko Argentynie moim zdaniem.

1. Presja. Nie oszukujmy się, było ogromne ciśnienie na wyjście z grupy, szczególnie po tych 4 punktach. Nikt nie oczekiwał "ładnej" porażki i odpadnięcia.
2. Swoje już zrobili. Wiadomo, trzeba walczyć do końca, próbować zajść jak najwyżej, sport widział różne historię, ale realnie 1/8 to nasz ogromny sukces i porażka nie zostanie przyjęta jako klęska.

3

@MESSIah16 A moim zdaniem będzie trudniej, bo Francja ma lepszych zawodników do wykańczania akcji...ten mecz może dla Francji się otrzeć o +5 goli.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Trzeba brać pod uwagę, że z mentalem jaki mamy w trenerze słowa "kartki mogą decydować" pewnie padało co 5 minut, więc pewnie też siadało to na banie piłkarzom i tak grali jak grali byle nie faulować, bo nie wierzę, że w meczu pucharowym nie stworzyli by realnego zagrożenia Argentynie tak w ogóle, nawet kosztem wyższej przegranej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?