La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

9

Pełna zgoda z Wojtkiem lepiej brzydko mieć wynik niż to co było w 2018 czy 2020...



''Przeżywamy najlepszy tydzień w naszym sportowym życiu. Dla mnie ta 1/8 finału MŚ to 3 razy więcej niż ćwierćfinał EURO. Bycie w najlepszej 16 świata to więcej niż najlepsza 8 Europy. Pierwszy raz za naszego życia Polska zagra 4. mecz na mundialu."

"Wybraliśmy styl świadomi tego, że jest brzydki, ale daje punkty. (...) Wiem, że oczy bolą, ale na koniec zostają emocje. Za 3 tygodnie będziemy pamiętali mundial, w którym wyszliśmy z grupy - ja nie zapomnę go do końca życia, a EURO 2020 - nie."

"Trudno, rozumiem cierpienie zawodników ofensywnych, którzy nie mogą oddać 15 strzałów/mecz, ale za jakiś czas opowiedzą wnukom, jak byli w 1/8 finału MŚ, a jak grali przeciwko Mbappe i ich kolega Wojtek bronił karnego Messiego."

"To jest brzydkie, wiem, dlatego proponuję, by oglądając nas, cieszyli się tym, jak gra rywal, a potem spojrzeli na wynik. Z Francją postaramy się o niespodziankę."

5

@IronSanHybrid Każdy odbiera inaczej football. Ja na pewno bym nigdy nie powiedział, że ta 1/8 to 3 razy więcej, niż 1/4 w Euro 2016 mimo, że oczywiście ten awans mnie cieszy.

7

@IronSanHybrid Czesiu i tak powinien zostać wyyebany po mundialu, ale geniusze PZPN'u zapisali mu klauzulę przedłużenia, i będziemy się z nim męczyć przez kolejne dwa lata...

Awans cieszy, ale styl katastrofalny, wystarczyłoby, żeby Argentyna nie zdjęła nogi z gazu i już byśmy lądowali na Chopina w Warszawie.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid "Z Francją postaramy się o niespodziankę" W sensie, że wpuszczą więcej niż trzy gole?

1

@MesQueUnClub_87 No nie jest więcej, tamten turniej był świetny pod wieloma względami, ale też wielu naszych grało wtedy regularnie w klubach i było w swoim prime. Jednak cieszy mnie ten sukces jaki osiągnęliśmy na tym mundialu. Z Francja nie mam żadnych wymagań poza daniem serducha.

0

@HighestInTheRoom A ja się z tego powodu bardzo cieszę, że Czesław zostanie.

1

@IronSanHybrid rzygac mi się chce już tymi ich wywodami. Niech skupia się na grze, po Mundialu będą mogli sobie narzekać na narzekających

2

@barcelonaLM No tak, nie mogą się odezwać, bo komuś to nie pasuje... Brak awansu źle, awans źle, bo styl nie taki xDDD Wynik zrobili i mają prawo wyrazić swoje zdanie i elo.

5

@IronSanHybrid A ja nie, bo wiem, że z tym betonem będzie męczenie buły z Czechami czy z Albanią xD

Zeru stylu, zero taktyki, jedynie laga na Lewego, nie ma co kozak trenerzyna, bo wygląda ''jak swój'' i się popłakał po awansie ze Szwecją...

0

@HighestInTheRoom Zero stylu, a jest wynik xD Widzisz jakie życie przewrotne, wielu ze stylem już jest w domu xD Brawo drużyna, brawo trener. W piłce już nie raz potrafił zrobić wyniki z lepszymi i teraz to potwierdza, ale hejterkom dupka pęka :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?