- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
4
- Zachód musi rozważyć, jak odpowiedzieć na zgłaszaną przez Rosję potrzebę uzyskania gwarancji bezpieczeństwa, jeśli Władimir Putin zgodzi się na negocjacje w celu zakończenia wojny z Ukrainą - oświadczył prezydent Francji Emmanuel Macron.
"Oznacza to, że jedną z podstawowych kwestii, do jakich musimy się odnieść - jak zawsze mówił prezydent Putin - jest obawa (Rosji), że NATO podejdzie tuż pod jej drzwi i rozmieści niebezpieczną broń" - powiedział Macron.
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756 @michal26
13
@Kondziubarca Tak jak mówiłem. Niech Francja z Niemcami nawet nie próbują umoralniania Polski w jakiejkolwiek sprawie bo z dniem 24 lutego 2022 stracili do tego prawo.
3
@Kondziubarca Scholz mówi o normalizacji relacji po wojnie, Macron mówi o gwarancjach dla Putina. Niemcy i Francja to po prostu obłudne i cyniczne państwa.
3
@BorzyKrzys I właśnie przez to, że jak wróci porządek sprzed wojny w 100% Rosja za kilka lat znowu kogoś zaatakuje.
4
@Kondziubarca dlatego właśnie tak kluczowe jest to, by Ukraina jak najszybciej przeprowadziła atak na południe. Negocjacje co raz to bliżej i to cholernie martwi. Teraz wojna musi trwać...
4
@Kondziubarca
No cóż, gospodarka UE leży na łopatkach, o czym wiedzą przywódcy. Społeczeństwa UE dowiedzą się już wkrótce, jak zaczną się masowe niezapowiedziane zwolnienia. Mam nadzieję, że uda się uniknąć masowych blackoutów tej zimy. Niestety nie unikniemy inflacji na poziomie 30% w 2023.
Polecam raport UE
https://ec.europa.eu/eurostat/documents/2995521/15533477/4-02122022-AP-EN.pdf
Trzeba wiedzieć jedno, pozycja międzynarodowa p.Macrona jest obecnie bardzo słaba. Takie wypowiedzi są dobre na użytek własnej opinii publicznej. Na zewnątrz, nikt nie traktuje go poważnie. O czym najdobitniej się dowiedział niedawno w USA.
Pan prezydent Macron, poleciał do USA, zjadł lody i homara, po czym wrócił i nic nie uzyskał. USA nie zmienią ustawy, która ma na celu wyssać produkcję (czyli też kapitał) z UE. Ustawa wejdzie bez zmian. W Polsce już słyszymy, kto ma zamiar się zwinąć stąd.
Także, jesteśmy jako UE w ciemnej czarnej i nie widzę dobrych perspektyw. Dlatego każdy sygnał pojednawczy, należy traktować jako sondowanie gruntu. Do tanga trzeba dwojga, a Rosja w tej chwili gotuje się wewnątrz ze wściekłości, ale zachowuje spokój. Nie wierzy w gładkie słówka i szykuje się, do ofensywy na Ukrainie.
@Kgorecki2500
@Barca1992
@tomek8756
@michal26