La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

8

Michniewicz jest thebilem?
Faza pucharowa nie niesie ze sobą takiej presji jak 3 mecze w grupie?
Rany...co za odklejony pajac.
Rozumiem, że plan minimum to wyjście z grupy, ale po *uj grają w tym turnieju, skoro już mają wyyebane, bo "swoje" zrobili.
Żenady ciąg dalszy!

0

@norbi77 ma rację. W kontekście reprezentacji Polski. Teraz do każdego meczu będziemy przystępować w roli underdoga. Dla Francji porażka z nami będzie katastrofą, dla Anglii w ewentualnym ćwierćfinale również.

0

@Pressinho
Co Ty bredzisz? Czy my byliśmy w grupie śmierci, że wyjście z niej to sukces na skalę światową?
Żartujesz? Awansowaliśmy grając taki paźdierz, a Ty uważasz, że tylko na to nas stać?

0

@norbi77 nie, styl gry Polski był żałosny w grupie. Ale o ile ludzie oczekiwali wyjścia z grupy, o tyle nikt nie oczekiwał ogarnia Francji. Więc po prostu Polska grała bez żadnej presji, no i był to najlepszy nasz mecz na tym turnieju, kiedy wreszcie nie bolały oczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?