- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 812 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 812 Culés
61
Czyli Messi ma już 9 goli na MŚ, asystę na każdym z 5 Mundiali na których grał, 8 MVP co jest rekordem mundiali (tak, nawet Nazairo, który był najlepszy w 98 i 02 tylu nie ma), MVP Mundialu 2014 i srebrny medal ale dalej są odklejeńcy, którzy wypominają mu brak złota? No nieźle. Dzisiaj chłopców nie ma, już dawno śpią. Jak Argentyna nie daj Boże odpadnie, to się chłopcy uaktywnią i całą noc będą na Rambli skrobać.
Większość z tych 9 goli to bramki decydujące i dające wygraną.
22
@cris2706 @masq to do Ciebie. Bo wszyscy wiemy, że jak Argentyna odpadnie to będziesz tu pierwszy.
6
@TheNekro94 to jest bardziej pewne niż śmierć i podatki. Dzisiaj mu pewnie piana z pyska leci, że już dzisiaj nie może dać upustu swoim emocjom. On i ten koksik.
0
@cris2706 ale to jego pierwsza w fazie pucharowej, jak już kolorujesz statystyki to pokaż obie strony. Poza tym to wszystko w 23 meczach. Nazario zagrał w 19. Spójrz na statystyki Mbappe i zaraz się okaże, że wykręci na 2 turniejach tyle co Messi na 5
3
@cris2706 Ciężko, żeby Nazario miał więcej, bo w 1998 roku nie było tej nagrody :]. Dopiero od 2002 roku.
0
@cris2706 niestety po Copa America myślałem, że to jest ekipa, która powalczy o MŚ, ten turniej jednak pokazuje, że nic nie ugrają
0
@karci0 czemu?
0
@TheNekro94 ostatnio uciekłeś jak wrzuciłem stary post, który dowiódł temu, że jak przedstawi Ci się konkretne dowody na to, że nie masz racji to przestajesz odpisywać. Ani jednego kontrargumentu, a nie było tam żadnych bajeczek tylko Twoje własne komentarze. Więc nie mów mi o pokazywaniu się w konkretnych momentach, bo jestem tu cały czas. To bardziej Ty jak przebiśnieg. Jak Messi coś tam zagra przeciwko potężnej Australii co każdy przecież wie, że Argentyna dostała dziką kartę do następnej rundy.