La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

0

Francja zagrała na pół gwizdka. Ale niektórzy będą się doszukiwali w tym meczu dobrej dyspozycji Polski. Poza fragmentami w pierwszej połowie w zasadzie można powiedzieć że nas w tym meczu nie było.

1

@prokofiew Tak, tak. Tak to sobie tłumacz

10

@prokofiew Francja zagrała wyrachowanie, dali nam pilke i na 2:0 strzelili z kontry. Ale i tak zagrali lepiej Polacy niż się spodziewalem

6

@prokofiew przecież Francja zawsze tak gra, to nie jest polgwizdka. 4 lata temu identycznie grali.
Nie lubię, gdy ktoś umneijsza jakiemus zespołowi. Polacy świetnie zagrali.

konto usunięte

3

@prokofiew pół gwizdka na mundialu w 18 masakra jak trzeba mieć w głowie sianko XD

1

@prokofiew no nie, pisanie o "doszukiwaniu się dobrej dyspozycji Polski" to jakiś absurd. Graliśmy bardzo dobrze i tylko kompletny ślepiec lub stereotypowy polski malkontent może kwestionować ten fakt.

2

@prokofiew ja pier... Kolejny któremu znów coś nie pasuje i marudzi....
Skąd wy się bierzecie??? Musicie mieć smutne życie.

0

@prokofiew weź Ty się wyloguj i ochlon, a najlepiej usuń konto

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Bobo25 @clyde
a nie no masz rację. Nie dostaliśmy 5:0 więc zagraliśmy świetny mecz:)
Nie smutne tylko patrzę realnie i nie mówię że gówno pachnie fiołkami.

Specjalnie dla Clyde będę jeszcze więcej dziś tworzył.

Gdzie Wy macie oczy. Właśnie przez takich nic się nie zmienia. Bo dostajemy wprdl przecież dobrze grali.

0

@usztafik no tak, nie masz argumentów to o swoim dzieciństwie odpowiadasz?

0

@prokofiew możesz sobie tworzyć co tam chcesz, jak będzie to prezentowało poziom jak powyżej to raczej już nie odpowiem bo szkoda czasu:)

0

@clyde ja prdl serio? XD XD jak by mnie obchodziło co myślisz na ten temat to może bym się przejął XD Napisałbym co myślę o takich ludziach, którzy uważają, że tylko ich pogląd może być uważany za wartościowy ale myślę, że złamał bym dość mocno regulamin.

0

@prokofiew no skoro specjalnie dla mnie chcesz dalej publikować te swoje wysrywy. xD Francja grała na pół gwizdka, to nie opinia tylko farmazon

0

@clyde whatever, bo to co napisałeś to poezja. Lecz się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?