La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

konto usunięte

0

Kurcze przy tej bramce Giroud nie trafił czysto w piłkę przez co ona poszła w górę i wpadła do siatki. Jestem przekonany że Szczena by obronił ten strzał gdyby uderzenie było czyste.

3

@Janiama Mbappe tak samo źle strzelił. Gdyby nie to to byśmy już w finale byli

1

@Janiama tak samo ten Kevin Mac Allister z Argentyny, też nieczysto trafił

2

@Janiama jakby Zieliński uderzył zle to pewnie byłby gol. Gdyby babka miała wąsy

konto usunięte

0

@Janiama a Zielińskiemu nie zeszła dlaczego !! XD

0

@Janiama A mi się wydaje że celowy był to strzał. Taki Ozil bounce

konto usunięte

0

@maniak33333 Napisałem to bo w telewizji zachwycają sie akcją Giroud a on tak naprawdę nie miał trochę szczęścia.

konto usunięte

0

@BulaKG Widać w powtórce że on dwa razy dotknął pilkę przy strzale

0

@Janiama tak samo gdyby Lautaro wykorzystał setkę na 3:0 to byśmy oglądali Meksyk z Francja

0

@Janiama no.jak dla mnie on to jakoś piszczelem strzelił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?