La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

17

Dodam jeszcze że Szczęsny i Bereszyński top u nas jeśli chodzi o zawodników turnieju.

0

@jedrek7000 a Cash nie? Lewandowski też swoje zrobił. Zieliński także.
Ogólnie na plus po tych mistrzostwach:
Szczęsny, Bereszynski, Cash, Zieliński i Lewandowski. Na minus Frankowski, Zalewski, Kiwior, Świderski. Reszta na zero.

konto usunięte

3

@michal26
Wg mnie Lewy na duży minus

0

@michal26 Lewy był przerażająco słaby mimo goli i tych niestrzelonych karnych. Nie przypominam sobie żeby zrobił jakąś akcję w tych 4 meczach. Cash mimo tego że i tak był na plus wyglądał dokładnie tak jak Lewy zajechany sezonem.. Zielu życiowa forma ale z kim miał pograć? Lewy z przodu i długo długo nic.

0

@jedrek7000 z Arabią kapitalna akcja, ktorą sobie sam stworzył. Z Meksykiem stworzył sobie sam także akcje po której był karny. Walczył jak głupi. Co mógł więcej zrobić?
Do tego oczywiście strzelił 2 gole i asystę. 3/3 bramki brał czynny udział. Zajebisty "na minus".

0

@michal26 Na tym turnieju Lewy był cieniem samego siebie. Jak tego nie dostrzegasz to nie znasz się na piłce posłuchaj co mówił po meczu jak się czuje i jak wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?