La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

4

Najgroźniejsza akcja Lewego we wczorajszym meczu

https://streamable.com/cupob9

2

@Zoker to byłaby piękna bramka/asysta ;)

Ale najgroźniejszą akcją był jednak odbiór Lewego zakończony niestety niecelnym strzałem. Dziwi mnie, że multum pseudoekspertów próbuje wytykać Lewemu słabą grę a zapomina z kim graliśmy i o jaką stawkę. Francja nas wypunktowała i to żaden wstyd. Po samych statystykach widać, że skupili się na tym, żeby nas odciąć od możliwości zdobycia bramki i to się im udało. O ile Zielu w środku pola miał trochę miejsca to już Lewandowski pod polem karnym nie miał go wcale. A niektórym się wydaje że Francuzi padną na kolana tylko dlatego, że akurat Robercik gra przeciwko nim. W dodatku ze skrzydłowymi, którzy nie potrafią dostarczyć piłki ani dla niego ani dla innych naszych reprezentantów. Paradoksem jest że wchodzi Grosik i zrobiło się groźnie...

1

@Azi Ja wczoraj przeczytałem, że jak jest taki genialny to nikt mu nie broni, żeby sam sobie odebrał piłkę, przeszedł pół boiska i strzelił :o

1

@MesQueUnClub_87 pół boiska nie przebiegł ale przynajmniej sam odebrał i strzelił. Szkoda że niecelnie.

Była szansa wygrać ten mecz. Przy 0:0 mieliśmy świetną okazję na wyjście na prowadzenie co z kolei zmusiłoby Francję do otworzenia się. Tyle że po ich stronie jest nie tylko potencjał ale też doświadczenie. Tym bardziej jestem zadowolony z gry naszych - takie mecze po prostu chce się oglądać - w przeciwieństwie do pierwszych 3 z tego mundialu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?