La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

58

30 milionów premii dla Polskich kopaczy to żenada. Człowiek się cieszy, że Lewemu lecą łzy, bo strzelił swoją pierwszą bramkę i uszła presja. Mimo paździerzu w grupie. Trochę z dziecięcych marzeń zeszło, ale potem kłócą się o pieniądze, a premier kraju w którym ludzie zamykają firmy i tracą oszczędności, gnębieni przez podatki rozdaje od tak 30 milionów. Gdzie zwykłego Kowalskiego skarbówka ujebie za 2 zl niedopłaty.

3

@koksik2700 Tylko nie wiadomo o które oni się pieniądze kłócą te z Fify czy od Pana Premiera. Bo jak o te 65 mln złotych co je zarobili od FIFY to spoko ale kasa od rządu to jest żart.
Ja podam taki przykład. Stoch dostaje za złoty medal w 2018 kwotę X to było pewnie koło 200 tysięcy. I co robi? Daję do podziału kasę sztabowi. Przypomnę że zarobki wybitnego skoczka narciarskiego są na poziomie piłkarza ekstraklasy.

1

@Criss18Barca Nie porównuj sportu niszowego do najbardziej popularnej i medialnej dyscypliny sportowej. Ktoś w jakimkolwiek innym kraju poza Polską zna Żyłę? Wątpię. A takiego Zielińskiego? Większość zainteresowanych na pewno kojarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?