- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 835 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 835 Culés
1
W ogóle powiem wam, że chyba nawet bardziej kibicuję teraz Hiszpanii niż Argentynie. W Argentynie jest w sumie tylko Leo a do Hiszpanii jakąś większą sympatię odczuwam jako do kraju i reprezentacji, piłkarzy.
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @HighestInTheRoom
3
@Kgorecki2500 A dla mnie to może wyjść łysy z FIFA i zakręcić kołem kto wygrywa Mundial. Obojętne jest mi to zupełnie.
11
@Kgorecki2500 Ja kibicuję Hiszpanom i Argentyńczykom, ale jak spotkają się bezpośrednio to będę za Argentyną.
6
@Kgorecki2500 A ja obu tym ekipom kibicuję. Fajnie jakby się spotkały w finale. W takim wypadku byłbym za Argentyną, żeby Messi wygrał MŚ.
1
@Kgorecki2500 Ja powiem tak: od dziecka nie miałem jakiejś sympatii do Argentyny jako reprezentacji bardziej liczę na to że Messi zepnie klamrą swoją karierę tym brakującym pucharem. Od zawsze Hiszpania i Brazylia były na pierwszym miejscu.
1
@Kgorecki2500 U mnie Argentyna jest na samym końcu, nawet za Angolami, a to już wyczyn :D
8
@Kgorecki2500 A ja głównie Argentynie. Messi to jest taki fenomen, że z całym szacunkiem do reszty, ale przewyższa każdego pod wieloma względami, więc bardzo chciałbym by zdobycie MŚ było ukoronowaniem jego kariery. Uważam, że za ten pech, który prześladował czy to w nieudolnym zarządzaniu klubem, czy to w pechowym meczach w reprezentacji futbol jest mu to winny jakkolwiek paradoksalnie by to nie brzmiało. Poza tym... ilość wyśmiewających w tym kraju Messiego zawsze i za wszystko by drastycznie zmalała, bo kretyni by się nagle pochowali :)
1
@Kgorecki2500 Hiszpania jest sympatyczna+ Luczo
2
@macio_944 Dobra,dobra widzialem ze tam jednego kciuka trzymasz za Cristiano
2
@macio_944 To samo mam zdanie. ;-))
3
@Encore Miała to być nasza tajemnica Enkor, a Ty jak zwykle paplasz
2
@macio_944 Widzimy sie o 20 i Szwajcaria w strachu łaaaaaaa