La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 576 Culés

18

Rodrigo De Paul trenował oddzielnie od grupy. Może zabraknąć go w meczu z Holandią. @estebanedul



Oby zagral bo z meczu na mecz się rozkręcał RDP.

@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG

0

@Lionel_Messi10 No to win Holandii

5

@Kgorecki2500 Jeszcze takie coś jest możliwe.

"Możliwe że to zasłona dymna przed Holandia, żeby nie wiedzieli jak się mają przygotować na Argentyne i też nie będą znać składu i kto zagra w środku pomocy, Scaloni wie co robi i jakie informacje puszczać do mediów, tym bardziej że dziś trening był za zamkniętymi murami. "

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10 Rodrigo prywatny ochroniarz Leo musi grać:)

3

@Barca1992 Zgadza się i jestem pewny ze zagra, bo od dziś do meczu treningi są za zamkniętymi murami bez mediów, także sam sobie rozkmin co to za info poszlo. ;-)

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 wiadomo turniej wchodzi w taki temat, że zaczynają się zagrywki taktyczne im mniej wie rywal tym lepiej

2

@Barca1992 Dokładnie Mordko ;-)

1

@Lionel_Messi10 na szczęście w Albicelestes jest głębia składu więc w razie czego ma go kto zastąpić...

2

@Lionel_Messi10 byloby to duze wzmocnienie dla Holandii, jesli nie jest gotowy na 100% po meczu z Australia to kolejny problem dla Albicelestes.

0

@Lionel_Messi10 To zawsze mogą przygotować się na dwa warianty po prostu :P

1

@mekston Ale on jedynie co może mieć to przeciążenie, do piątku spokojnie da radę zagrać. ;-) a coś czuję że ta informacja miała siać spustoszenie żeby Holandia nie wiedziała w jakim skladzie wyjdzie Argentyna, nawet Scaloni mowil ze skład Argentyny poda 30-40min przed meczem.

@Kgorecki2500 Zobaczymy, ja jestem pewny ze RDP zagra. ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?