La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

31

Skoro mężczyźni mają iść na 30 dniowe przeszkolenie wojskowe, zapoznać się z obsługą broni, to kobiety, żeby już nie uciekać w przykład Izraela, powinny mieć miesięczne przeszkolenie z gotowania grochówki, obierania ziemniaków, podstaw pielęgniarstwa żeby w przypadku W rzeczywiście mogły być pomocne dla całego systemu wojskowego.

konto usunięte

1

@barcelonaLM ale nie rozumiem dlaczego kobiety nie mają mieć takiego samego szkolenia? Nikt nie każe im NLAWa na ramieniu trzymać, ale na tyle na ile pozwalają im gorsze niż mężczyzn warunki fizyczne powinny potrafić posługiwać się bronią. Gotowanie grochówki nie uchroni ich przed gwałtami podczas wojny, a obsługa karabinu owszem.

1

@barcelonaLM Kula wystrzelona przez kobiete zabije tak samo jak wystrzelona przez mezczyzne.

Ogolnie nie popieram zmuszania do wojska, bo z niewolnika nie ma pracownika, zwlaszcza w dzisiejszych czasach, ale jak juz, to chyba wszyscy jestesmy rowni? Czy jednak nie? A jesli nie, to moze np. odebrac prawa wyborcze?

Kiedys moze i faceci byli "zobligowani" do giniecia za ojczyzne, ale przynajmniej decydowali o losach panstwa. A teraz wyglada to tak, ze tylko facet ma obowiazki, a praw praktycznie zadnych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?