La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

4

Czyli według Włodara piłkarze walczyli o to, żeby dać na cele charytatywne.
Według Stano, Czesie jako jedyny się wszystkie zrzekł i walczył, że 10 procent zabrać bogatym piłkarzom i dać biednym kucharzom i ochroniarzom.
Według Wołosika, Kulesza o niczym nie wiedział i chciał to dać na wsparcie szkolenia i młodych chłopaków.

Poziom dziennikarstwa sportowego w Polsce to jest takie dno, zero rzetelności. Gdzie mają profit o tym dobrze napiszą.

Teraz jeszcze czekamy na info, że to nie Morawiecki obiecał tylko Tusk, żeby dopełnić cyrku xD

4

@Uukasz_93 Jedno co jest pewne to, to że polska piłka i całe te towarzystwo wokół to jest syf i burdel. Wstyd niesamowity wstyd.

1

@Uukasz_93 Masz racje, w tej sytuacji pięknie widać ich hipokryzje i to jak budują swoim dobra narracje. Groteska.

0

@Kondziubarca To coś jak z rządem, póki pewne pokolenie nie umrze to nic się nie zmieni(… chociaż patrząc na nasze resortowe dzieci na to tez tracę nadzieje).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?