La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

2

Przed ćwierćfinalami żaden zawodnik Barcelony nie jest blisko bycia w najlepszej 11 turnieju, trochę to pokazuje jak na dużej arenie jesteśmy przeciętni. Dembele to by musiał dwa hat-tricki walnąć, a De Jong awansować do finału by mieli jakieś szanse

0

@FCB24 a przed mundialem jakiś piłkarz był w gronie pretendentów do 11-stki turnieju?

0

@FCB24 W 2018r. nie było żadnego naszego piłkarza, a jakoś nie przeszkadzało to nam dotrzeć do półfinału LM w następnym sezonie xD A w 14r. pewnie tylko Messi xD Przestańmy mieszać piłkę reprezentacyjną z klubową, bo to zupełnie co innego.

0

@Zoker przed turniejem cięzko było przewidywać takie rzeczy, przynajmniej ja o tym nie myślałem. A tu nawet tak wyśmiewane United będzie miało Bruno w takiej 11

0

@FCB24 no to gdybyś pomyślał przed turniejem to można było w sumie łatwo dojść do wniosku, że Portugalia wygra swoją grupę i ogólnie ma mocną kadrę. Fernandes jest świetnym zawodnikiem, a do tego kluczowym ogniwem w układance Santosa. Prędzej właśnie spodziewałbym się Bruno w 11-stce turnieju niż jakiegokolwiek gracza Barcelony, ale to nie wynika z indywidualnych umiejętności zawodnika, a po prostu z siły kadry. Jeśli miałbym Ci powiedzieć teraz kto przed turniejem miałby według mnie największe szanse żeby znaleźć się w tym gronie to byłby to Depay.

0

@Zoker Depay to taki piłkarz Barcelony tylko z nazwy. Zawsze kontuzjowany, chyba że jest przerwa na kadre

0

@FCB24 mówimy o zawodnikach Barcelony, a Depay jest nim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?