- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
0
Zauważyliście że nie ma dużo obrońców topowych na swiecie bocznych , kogo byście chcieli na boki do Barcy
Z obrońców topowych i młodych
( Dla mnie Hakimi ) a poza nim ? .
2
@MarcelNJ11 No LO to nie ma w ogóle. Jak się patrzy po cenach na transfermarkt to porównanie LO do PO można podpisać jako: PO-syn koleżanki twojej mamy, LO-ty :D
0
@Emhyr Na LO przecież są u nas Balde, Alba i Alonso, także wybór jest, imo zdecydowanie większa potrzeba to ściągnięcie PO.
0
@Worny Wiem ale ogólnie chodzi na świecie więcej jest czołowych PO niż LO
1
@Emhyr No obecnie tak, ale akurat u nas to nie jest aż taki priorytet. Ogólnie @MarcelNJ11 zapytał kogo widzielibyśmy w Barcy i wydawało mi się po prostu, że chodzi ci we wcześniejszym komentarzu, że nie ma nikogo do wyboru w kwestii transferu do nas na LO i stąd moja odpowiedź :D
0
@Worny A to chyba że. Na PO to sam nie wiem kto mógłby przyjść. Ten Dalot się dobrze spisuje na Mundialu i jestem w szoku że jest przed Cancelo.
0
@Emhyr Można by coś pokombinować z Arnau Martinezem z Girony, może właśnie Dalot albo Pedro Porro ze Sportingu (chociaż tu pytanie ile by sobie Portugalczycy za niego zawołali).
0
@MarcelNJ11 Gdyby to była FIFA to bym powiedział boki Walker i Cancelo
0
@Worny Ja z tym Porro mam problem bo nie dostaje powołań do reprezentacji ani nikt się nim nie interesuje. Wtedy mam z tyłu głowy że jest coś nie tak z piłkarzem skoro brak zainteresowania. Arnau jest do oszlifowania a nie do gry na najwyższym poziomie. Trudne wybory.
1
@Emhyr Dalot mega fajnie się rozwija. W klubie coraz lepiej i w reprezentacji, a jeszcze z rok temu to był taki paralityk, że głowa mała xD
1
@P33ck Dlatego dobrze że jest Mundial i ktoś może zobaczyć jaki faktycznie piłkarz jest. Przed Mundialem tutaj każdy skreślał Dalota że to nie jest gość co się nadaje do gry w piłkę a tutaj Cancelo w tyle zostawia w dodatku za darmo będzie
0
@Emhyr Ja jeszcze jestem fanem Dumfriesa, tylko po pierwsze, to bardziej wahadłowy niż boczny obrońca, a po drugie, jest strasznie nierówny. Jeden mecz wybitny, potem z 3 beznadziejne. I tak jest zarówno w klubie, jak i w repce. Ale ostatnio z USA to był Dani Alves prime. Udział przy wszystkich 3 golach i solidnie w defie
2
@P33ck Dumfries to z tym USA chyba zagrał najlepszy mecz od roku. Ludzie go pamiętają z Euro ale on od dłuższego czasu gra bardzo średnio
0
@MarcelNJ11 stosunek ludzi lewonożnych do prawonożnych to ok 1:8. Oczywiście, na świecie nie ma 8x więcej prawonożnych piłkarzy niż lewonożnych, stąd wydaje się, że dla piłkarzy prawonożnych jest dużo większa selekcja, a co za tym idzie ich poziom powinien być wyższy. Na przykładzie 1 piłkarza (Messi) wyjdzie, że lewonożni są najlepsi, ale jak zwiększysz zakres, to zacznie się to zmieniać (Ronaldo, Neymar, Mbappe, Suarez, Benzema, Lewandowski - prawonożni, Haaland, Salah - lewonożni).
0
@MarcelNJ11 mendy z relau