- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 770 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 770 Culés
1
Brazylia ma kogoś poważniejszego i od razu widać różnicę. Już 15 minuta i jeszcze nie tańczą. Szkoda, że Chorwacja już wiekowa i jeszcze po karnych w 1/8. Modrić i spólka sprzed 4 lat puknęliby tą brazyliane.
1
@cris2706 Ale będziesz płakał po meczu, oj będziesz :D
2
@cris2706 Dopiero 15 minuta, jeszcze mogą puknąć tą Chorwację 5:0 :p
Ale zobaczymy, liczę na fajny mecz:p
1
@tomek8756 Jakby Argentyna tak grała do 15 minuty, to narracja by się szybko zmieniła xD
1
@HighestInTheRoom "Nie ma oceniać tej Argentyny, rozkręca się w drugiej połowie"
xd
Ten Mundial uczy,że trzeba jednak oglądać mecze do końca...ile to było meczów,że drużyna dobrze grała w pierwszej połowie i wygrywała tak 1:0 ,a mimo nie udawało jej wygrać meczu
0
@HighestInTheRoom na pewno będzie bolało jak "wielka" Brazylia przepchnie mecz 1-0 w 80+, bo sambę to mogą sobie z statystami z Azji zatańczyć ;) Ale na pewno zrekompensuje mi to czytanie rambli, która kolejny już raz będzie Brazylii wręczała puchar :)