- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
2
"Nigdy nie narzekaj na to, że w życiu masz ciężko bo Dyrektor (BÓG) zawsze daje najtrudniejsze role swoim najlepszym Aktorom".
A.P.J. Abdul Kalam
2
@fart to mnie chyba obsadzili w komedii z Karolakiem, bo ani jakiejkolwiek w tym jakości, ani żadnego powodu do śmiechu :(
0
@siuuu Skoro tu jesteś to znaczy, że Bóg wybrał dobrego aktora. Tylko On wie ile potrafisz wytrzymać i nigdy nie daje więcej niż możesz unieść.
0
@fart Widziałem wielu ludzi dobrych, empatycznych i pomocnych których życie i inni ludzie niszczyli, do etapu aż Ci popełniali samobójstwa. Widziałem ludzi którzy byli gnojeni i gnębieni, i nie zasłużyli na taki los. Osoby na których barki Bóg, czy los zrzucał tyle, że nie byli w stanie tego unieść. Oni? Większość nie ustawała w wierze w Boga, wręcz przeciwnie. Prosili, błagali do swych ostatnich dni o jakąś pomoc, odmianę losu, czy też zwyczajnie błagali Boga o LITOŚĆ. I wszystko tak czy inaczej kończyło się na tym, że jakiś czas później zostawali zakopani dwa metry pod ziemią. Jaki w tym sens, że dobrzy ludzie są przez ten świat łamani tak długo, aż w końcu pękną, umrą albo się zabiją, zostawiając w smutku innych?
0
@siuuu Tylko, że czas jaki mamy tu na Ziemi jest tylko drogą do czegoś lepszego. Nie może być inaczej bo tak ten świat jest skonstruowany Znasz kogoś kto żyje uśmiechnięty od ucha do ucha i przechodzi bez bólu swoje życie? No nie bo cierpienie to cześć Naszego życia. Dla wielu z Nas najważniejsza i jedyna droga- przez różne choroby, kalectwa itd. Jestem człowiekiem wierzącym i już troszkę na tej Ziemi żyje. I widziałem różnych ludzi na swojej drodze. Alkoholików, narkomanów, szeroką rozumianą patologię. I powiem Ci jedno. Ci ludzie w większości sami sobie robią krzywdę, pijać, ćpając itd innymi słowy sami sobie nakładają ciężary nie do udźwignięcia a potem płaczą do Boga. To nie Bóg kazał im tak pstępować. Wolna wola. Zapewniam Cię, że dobrzy ludzie, których poznałeś a byli mocno doświadczeni problemami są teraz szczęśliwi bo Bóg o swoich nie zapomnia.
0
@fart Cierpienie robi charakter, potrafi uszlachetnić albo podbudować empatie, wszystko zależy od nas i tego jak pozwolimy negatywnym wydarzeniom nas kształtować. Ale, niektórzy ludzie praktycznie nie mają wyboru, czy "troche cierpienia", są po prostu gnieceni. Z jednej strony mówisz, że to Bóg decyduje ile komuś daje do udźwignięcia, z drugiej piszesz o tych ludziach że to ich a nie Boga wina.. To jedna z rzeczy która mnie często dziwi. Ludzie raz mówią że Bóg daje wolną wolę i w żaden sposób nie igneruje w życie ludzi, żeby po chwili mówić że to Bóg daje, decyduje, wpływa na nasz los. Mnie po prostu to rozrywa na pół, kiedy pomyśle o tych ludziach którzy zasłużyli na coś lepszego.. Ciężko pozbyć się myśli że jeżeli to Bóg pisał im taki los, to jest bezlitosny.