- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 835 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 835 Culés
1
Ja nie kryje, że byłem przeciw Portugalii, a więc może jestem nieobiektywny. Stąd pytanie czy płacz Portugalczyków o argentyńskiego sędziego ma jakieś sensowne argumenty(jakieś kontrowersyjne decyzje?) czy to płacz dla płaczu?:
5
@Barca1992 Płacz dla płaczu, czysta frustracja
3
@Barca1992 nie, prowadził znakomite zawody o czym świadczy fakt, że na boisku nie było nerwowych sytuacji, przepychanek itp
1
@Barca1992 Nie wiem, ale ja większych błędów nie widziałem. Chyba, chodzi im o to, że nurkowania im nie gwizdał.
1
@Barca1992 Nie wydaję mi się, nie widziałem jakiegoś rażącego błędu
1
@Barca1992
Generalnie, nie. Dwie sytuacje były dyskusyjne - jedna to pociągnięcie z piruetem i ręka Marokańczyka, ale bez przesady, to nie Argentyna, aby dawać za coś takiego karne.
Bardzo dobrze, że tego nie gwizdnął, bo takich rzeczy nie powinno się widzieć. U WSZYSTKICH. Ale, że Argentyńczykom dali już dwa rzuty karne z kapelusza, to niektórzy mają pretensje.
Dobrze, że Maroko wygrało, będzie ciekawiej w półfinale.