La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 835 Culés

konto usunięte

1

Ja nie kryje, że byłem przeciw Portugalii, a więc może jestem nieobiektywny. Stąd pytanie czy płacz Portugalczyków o argentyńskiego sędziego ma jakieś sensowne argumenty(jakieś kontrowersyjne decyzje?) czy to płacz dla płaczu?:

5

@Barca1992 Płacz dla płaczu, czysta frustracja

konto usunięte

3

@Barca1992 nie, prowadził znakomite zawody o czym świadczy fakt, że na boisku nie było nerwowych sytuacji, przepychanek itp

1

@Barca1992 Nie wiem, ale ja większych błędów nie widziałem. Chyba, chodzi im o to, że nurkowania im nie gwizdał.

1

@Barca1992 Nie wydaję mi się, nie widziałem jakiegoś rażącego błędu

konto usunięte

1

@Barca1992
Generalnie, nie. Dwie sytuacje były dyskusyjne - jedna to pociągnięcie z piruetem i ręka Marokańczyka, ale bez przesady, to nie Argentyna, aby dawać za coś takiego karne.

Bardzo dobrze, że tego nie gwizdnął, bo takich rzeczy nie powinno się widzieć. U WSZYSTKICH. Ale, że Argentyńczykom dali już dwa rzuty karne z kapelusza, to niektórzy mają pretensje.

Dobrze, że Maroko wygrało, będzie ciekawiej w półfinale.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?