- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 970 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 970 Culés
14
Jest 8:34. 41 lat temu ontej porze Jarosław Kaczyński jeszcze smacznie spał w żoliborskiej willi, nie niepokojony przez mamę. W końcu była niedziela, a 32- letni chłopiec musi dobrze się wyspać. Obudził się w południe.
O wybuchu stanu wojennego, jak sam wspominał po latach,dowiedział się dopiero na popołudniowej mszy świętej.
Dziękujemy Jarosławie za Twoją walkę i bohaterstwo.
3
@Przemek2323
a ja wstałem i włączyłem jak zawsze w niedzielę rano telewizor. Niestety nie było obrazu. Złapałem za telefon by zadzwonić do kolegi ale cisza w słuchawce. Szybko zleciałem piętro niżej i zapytałem sąsiadów czy mają obraz. Okazało się że również nic nie mają. I wtedy wyszedł inny sąsiad i krzyknął Wojna!
2
@Janiama ja miałem 4 lata i pamiętam tylko koksowniki i żołnierzy jak szedłem do przedszkola. Pewnie w grudniu albo styczniu, bo było zimno.
3
@Przemek2323 miałem 8 lat i to pamietam doskonale. Moi rodzice z 12 na 13 grudnia jechali na wycieczkę do Gdańska a tam na rejs Stefanem Batorym. Zostałem z babcią w domu i naprawdę strasznie się bałem jak usłyszałem że wojna. Była babcia ja i 2 letnia siostra. Zero kontaktu z rodzicami. Okazało się że jak dojechali do Gdańska to rejs został odwołany i na całe szczęście późnym wieczorem byli już w domu w Poznaniu
0
@Janiama jak to było na ulicy wtedy wojsko i godzina policyjna ?
1
@Przemek2323 a ja od tej daty za 3 lata bez jednego miesiąca miałem się urodzić, doskonale pamiętam ten dzień...
;)))
1
@gumaz Widziałem jak pod blokiem jechały czołgi. Oczywiscje mnóstwo śniegu ale ten hałas do dzisiaj pamiętam. Godzina milicyjna oczywiście i w telewizji dziennikarze w mundurach
1
@gumaz Pamietali Poznań i 1956 rok wieć wojsko było dobrze przygotowane.