La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

11

Nie ma się Maroko czego wstydzić. Kapitalny mecz i zwyczajny pech. Przy obu bramkach jakieś odbitki. Niech Czesław taką "murarkę" stworzy to wtedy zacznie się inna gadka.

0

@arasz1819 Araszu jestem ekspertem czy nie po tym meczu

0

@arasz1819 Ta druga bramka po pięknej akcji Tchou i Mbappe to odbitka xD?

0

@Encore oczywiście, że nie jesteś :] ja pisałem o lekceważeniu Maroka, a Ty, że ich zniszczą... Pewnie przez 80 min siedziałeś mokry żeby nie wyrównali

@HighestInTheRoom obejrzyj jeszcze raz, chociaż pewnie dalej nie będziesz wiedział o co chodzi.

0

@arasz1819 Nie no powiedzialem ze Francja awansuje mój drogi

0

@arasz1819 Pierwsza akcja jak najbardziej, no ale w drugiej już ładnie pograli araszu

0

@HighestInTheRoom zastanów się dlaczego Mbappe nie ma asysty. Jak tę wielką zagadkę rozwiążesz to wróć i zwróć honor.

0

@arasz1819 Nie ma, bo piłka obtarła zawodnika Maroka, co nie zmienia faktu, że była to ładna akcja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?