- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1170 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1170 Culés
1
Ale Dembele jestem pewny, że stałby na 16m a nie tak jak na Kolo Muani
1
@FCB24 A gdzie miał stać jak piłek w ofensywie w ogóle nie dostawał? Przynajmniej pomagał w obronie.
1
@FCB24 Nie to co Wielki Vinicius nie?
0
@Coutinho007 a co ma jedno do drugiego?
0
@FCB24 Przecież ty lubisz umniejszać naszym i wywyższać zawodników Realu pod pretekstem obiektywności :)
Komentarz usunięty
0
@FCB24 Na czym to jego bycie lepszym polega? Bo w tym sezonie jakoś niezbyt pokazuje swoją wyższość nad Dembele ale ok.
0
@Coutinho007 jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy Dembele a Viniciusem to powodzenia i dyskusja nie ma sensu. Ich dzieli poziom klas jak Haalanda i Mitrovicia
0
@FCB24 Gdybyś napisał o Mbappe, Neymarze czy Leo tak to jeszcze bym zrozumiał ale Vinicius? Jaki poziom klas? W czym jest lepszy poza niby wykończeniem w którym też nie jest jakiś wybitny? Grubo poleciałeś z tym porównaniem haha
0
@FCB24 Chyba, że Mitroviciem w tym zestawieniu jest Vinicius a Dembele Haalandem to się zgodze w pełni :)
0
@Coutinho007 jak to jest że wg Ciebie każdy z Realu jest gorszy od naszego piłkarza, a to oni prawie co rok zdobywają LM, a my 2x pod rząd nie umiemy wyjść z grupy. Polecam obiektywizmu trochę
0
@FCB24 I znowu to gadanie o obiektywizmie. Nie mówię, że każdy u nas lepszy ale nie mamy wcale gorszych zawodników od Realu jak to jest? Real gra do końca w Barcelonie psycha siedzi od lat a w tym roku i tak idziemy z nimi łeb w łeb w walce o majstra. Zobaczysz co będzie jak Benzema odejdzie i Modrić i Kroos się zestarzeje, skończa im się syte latka.
0
@FCB24 Swoją drogą skoro u nas grają według ciebie same drewna i nieudacznicy a tam są same cracki i jest tak super a u nas taka lipa droga wolna żeby zmienić barwy i się podniecać Fede czy Viniciusem i innymi w Realu no chyba, że już im kibicujesz tak naprawdę co by mnie nawet nie zdziwiło.
0
@FCB24 Poza tym Real miał trenerów od lat jak ZZ czy Carletto, którzy nawet z takiego Vazqueza coś umieli wycisnąć czy Nacho a nie jak u nas. No i Real jednak ma Prezydenta a nie łba w okularach, który niszczył klub swoimi decyzjami instytucjonalnie i sportowo spalając w piecu grube miliony na zawodników zbędnych jak Griezmann, którego kupił na skrzydło czy Cou. O Ardzie, Arthurze, Pjaniciu, Martinie czy Gomesie nie będę nawet pisał.