La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

5

Dla mnie Kylian nigdy nie osiągnie poziomu czysto piłkarskiego Maradony. Messiego czy Ronaldinho i nie tylko. Oczywiście nie twierdzę, że nie jest znakomity. Pod względem osiągnieć pewnie będzie w top 5 jak nie lepiej, ale pod względem czysto piłkarskim max top 10-8 . Nie ma szans, że będzie grał lepiej od Messiego. Ale to jest tylko moje zdanie.

Niech teraz przegra finał (tylko ze względu na Leo), a potem niech mu się wiedzie. Lubię patrzeć na jego popisy, ale nie powali mnie tak jak niezapomniane wyczyny Messiego, Zwyczajnie za nim nie przepadam, ale nie życzę mu niczego złego. Wielka szkoda, że siedzi w lidze francuskiej, najlepiej dla futbolu byłoby jakby poszedł do Anglii,

2

@Kamiloza91 taki ktoś jak Messi rodzi się raz na 50 lat o ile... Mekambe głównie na szybkości bazuje. Ma słabszą technikę, drybling, przegląd pola, a nawet wykończenie od Messiego.

1

@Kamiloza91 Kylian może aspirować do walki o wybitność z C. Ronaldo. To oczywiście wciąż bardzo długa i ciężka droga, ale nie można powiedzieć, że nie jest to niemożliwe.

Od strony piłkarskiej niczego mu nie brakuje tutaj - teraz tylko trzeba być regularnym w kolejnym latach. 5 lat ładnie już śmiga.

0

@mekston Ale to nie oto chodzi. Takiego poziomu gry jak Messi czy Ronaldinho nie osiągnie.

3

@Kamiloza91 Pod względem całokształtu kariery spokojnie przebije Ronaldinho

konto usunięte

0

@Kamiloza91
oho zaczyna się... a z czasem będzie jeszcze lepiej :)...

0

@Kamiloza91 ale to właśnie o tym napisałem :D, że może aspirować do tego, żeby w sytuacji jak będzie dalej grał jak gra być zestawianych obok C. Ronaldo. Zresztą sam o tym mówił, że to jego cel.

0

@Awtameok_Klana Ale człowieku o co ci chodxi. Nic nie chcę jemu odbierać. Moje zdanie jest takie że nie będzwie powalać swą grą jak Messi czy Ronaldinho. Nie mogę mieć swojego zdania?

0

@HighestInTheRoom I po co mi o tym piszesz? Nie jestem głupi. Czy ja mówię coś o całokształcie? Pod względem całokszyałtu to top na luzie. Po prostu czysto piłkarsko ich nie przebije i nie mówię, że to jest najważniejsze.

0

@mekston Ale mi chodzi, że nie będzie tak genialny jak Leo.

0

@Kamiloza91 to rozumiem i tego nie kwestionuje :) , rozwijam wątek i wskazuje co realne dla Kyliana może być.

konto usunięte

0

@Kamiloza91
Mam na myśli, że wpisujesz się w falę, która będzie z czasem się zwiększała. To naturalne zjawisko.
"Ten nowy może i jest dobry, ale kiedyś to byli lepsi". ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?