La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 861 Culés

15

Dla tych wszystkich, którzy żyją w niepewności informuję:
Wigilia 24.12
Kevin sam w domu - Polsat g.20
Ufff... także można spokojnie planować Święta. ;)

2

@fart Kevin to już tradycja. Jest jak taki kinematograficzny karp na stole ^^

3

@fart w nowym jorku lepszy

4

@Faro I ta scena co Kevin rzuca cegłami z dachu, zawsze leję na tym xD


2

@Faro Chociaz scena z pajakiem tez jest genialna :)

1

@fart Ważne, że w drugi dzien świąt Gladiator. :)

4

@Ojciec5tkidzieci Jeden z moich ulubionych filmów. ;)
"Nazywam się Maximus Decimus Meridius, dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks..."
Aj ciary. ;)

1

@fart Ja mam zawsze ciary choćbym oglądał 1000 raz jak idzie potem tunelem w podziemiach i wszyscy krzyczą "Maximus ! Maximus!" I ta muzyka w tle rozwala system .. Ten film to spokojnie TOP 5 w historii kina a u mnie w TOP 3 obok Władcy Pierścienia i Ojca Chrzestnego

2

@HighestInTheRoom Albo głowa w kiblu i buum :D Ten film to jedna wielka scena the best of :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?