La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

0

W sobotę zajęcia na uczelni do 18:45, w niedzielę do 16:15, ale zanim wrócę do domu to będzie 18. Fajnie :]

1

@TR3YWAY Zawsze możesz zrezygnować

konto usunięte

5

@TR3YWAY Nie wierzę, że wybierzesz bycie na jednych z miliona zajęć zamiast finału mistrzostw świata, na którym Messi może osiągnąć nieba. Jedna nieobecność na labach/ćwikach/wykładach nie zmienia zupełnie nic. A ten historyczny moment możesz doświadczyć tylko raz i tylko w niedzielę o 16.

0

@TR3YWAY podpal uczelnie [to nie jest porada finansowa]

0

@cold_play To już zależy jak dysponował swoimi nieobecnościami xD U mnie za więcej niż dwie nb. Najczęściej kończyłeś z niezaliczonymi ćwiczeniami, a ludzi co już w październiku byli na musiku nigdy nie brakowało xD

0

@cold_play z drugiej strony ja nie wiem czy obejrzę mecz, bo po prostu stres jest za duży. Nie dałem rady obejrzeć karnych z Holandią bo dosłownie myślałem, ze zaraz ataku serca dostanę

konto usunięte

1

@hayek Jak wykładowcy są ludźmi, to możesz przyjść na zajęcia do innej grupy tego samego dnia albo odrobić kiedyś później. Jak nie są, to proponuję uciekać z takiej uczelni :)

To jest finał mistrzostw świata, a nie szybsze wyjście, bo się do fryzjera umówiłem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?