La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Messi vs Mbappe w wieku 23 lat @mekston


8

@Encore Takie statystyki zazwyczaj mają podkreślać, że Mbappe jest dużo lepszy/konkretniejszy, ale bardziej zorientowani kibice wiedzą jaka była pozycja Leo w młodszych latach, w cieniu kogo musiał być jakiś czas itp.
Tak samo jak ostatnio statystyka "Ronaldo ma więcej gole w oficjalnych meczach reprezentajci w eliminacjach itp", pięknie to wygląda, do momentu aż nie zaglębimy się z jakimi rywalami mierzyli się obaj panowie xd

0

@Encore Kylian GOAT, FACTOS!

2

@okiemtypera_lucaxx95 No Mbappe to giga koks

13

@Encore a złote piłki w wieku 23 lat? Messi chyba 3:0 prowadzi

1

@Joe_Pesci Ronaldo ma 5 i jakie to ma znaczenie jak jest bobem

0

@Encore Szkoda, że złotych piłek nie porównali ile obaj panowie mieli w wieku 23 lat ;)

0

@Encore Czyli na bazie tych statystyk chcesz powiedzieć, że Mbappe był lepszy od Leo w wieku 23 lat? XD

1

@Kuba_1 myślę, że chce powiedzieć po prostu, że Kylian jest giga koksem już w tym wieku, a kawał kariery przed nim.

0

@Encore Ale w tych latach, kiedy wygrywał był na fenomenalnym poziomie. Sęk w tym, że 23 letni Messi już jakoś od 3 lat był najlepszy na świecie. Tymczasem Mbappe w wieku 23 lat w mojej opinii jak dotąd w żadnym swoim pełnym sezonie nie wbił się do top3 piłkarzy świata. Warto też pamiętać że to co robili Leo i CR7 jest niezwykłe ze względu na regularność i stałą wysoką formę przez lata. Nie życzę mu źle, ale Kylian ma jeszcze mnóstwo do udowodnienia, jeśli chce być sadzany z tą dwójką przy jednym stole na przekroju całej kariery.

konto usunięte

2

@luna666moon i tytułów MŚ też nie porównali tak dla wyrównania, a dzisiaj może już być 2-0 na korzyść Kyliana

0

@Encore nie zmienia to faktu, że Mbappe może być wczesnorozwojowcem jak np. Ronaldinho czy Neymar, czy z innych krajów - Rooney czy też Reus czy Ozil.
Messi pokazuje, że z wiekiem jest co raz to lepszy i jedyne czego mu ubywa, to dynamiki, ale to jest normalne.
Mbappe też miał łatwiejsze wejście w drużyny. Od razu gra wszystko praktycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?