La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

0

Scaloni

pomimo tryumu wrzucę tylko jeden kamyczek

brak zmian, pierwszą zmianę zrobił w 91 minucie, gdzie przy tak dużej intensywności wiadomo że siły opadają i trzeba było wcześniej dużo wprowadzić świeże siły

no i cały czas uparcie twierdzę że L.Marinez powienien grać za Otamendi:)

na szczęście się udało:) wygrał zespół lepszy najlepszy na świecie:)

Francja tak na prawdę zaistniała dopiero po golu do końca meczu, w dogrywce też marnie, a gdyby nie Marciniak i potrzymanie ich przy tlenie to mecz zakończył by się po dogrywce, nie mówiąc już o tym jak wcześniej drobnymi faulami puszczanymi pozwolił Francji wejść do meczu

Argentyna zdecydowanie najlepszy zespół na tym turnieju:) dawno nie było tak pewnego MŚ:)

0

@lucca87 Di Maria zszedł po godzinie gry

0

@lucca87 przyczepie się
Pierwsza zmianę zrobił w 60 minucie

0

@lucca87 Pierwsza zmiana była w 64' (Acuna za Di Maria), a co do Otamendiego to zagrał fenomenalny turniej, ale wylał się w kluczowym momencie.

0

@lucca87 "dawno nie było tak pewnego MŚ:)" - no tak, zaczęli turniej od porażki, a po drodze grali 2 serie rzutów karnych - essa ;)

dawno tzn od ostatniego mundialu - Francja w 2018 r. była pewniejszym MŚ.

Turniej bez porażki, wygrali wszystkie mecze w ciągu 90 minut, z czego 2 w FP różnicą 2 bramek.

0

@kulek22 @KierownikLucas

a widzicie umknęło mi, mimo wszystko jedna zmiana:), kolejna 91

0

@mekston
oj widzę boli tryumf Argentyny:)

no nie była pewniejszym mistrzem, zarówno w 1/8 jak i 1/2 finału mogła spokojnie odpaść, tamta Francja nie był przekonująca, ostatnio tak dobrze wyglądali Hiszpanie i Włosi w 2006 roku na MŚ no i Brazylijczycy w 2002:)

tutaj po Argentynie było widać jakość:) zdominowali swoich rywali i 2 razy sędzia podłączył do gry rywali:)

ale cóż najlepsi wygrali, zdecydowanie najlepsi:)

ale takto jest jak się czyta wyniki a nie ogląda meczy

1

@lucca87 "dawno nie było tak pewnego MŚ:)"

1 kolejka - Przegrana z Arabią 1:2
2 kolejka - 60 min bicia głową w Meksykański mur, dopiero gdy Messi strzelił na 1:0 zaczęli grać, bo Meksyk musiał się otworzyć.
3 kolejka - Tutaj nie muszę nic pisać - totalna dominacja
1/8 - Prowadzili z Australią 2:0, i mało brakowało do dogrywki.
1/4 - To samo co z Australią - zlekceważyli Holendrów, dostali 2 bramki i musieli liczyć na szczęście w karnych.
1/2 - Tutaj dostali Chorwatów po 2 dogrywkach z rzędu, choć nie zmienia to faktu, że to był dobry mecz w ich wykonaniu.
Finał - Prowadzili 2:0 i zrobili dokładnie to samo co z Australią i Holandią - zlekceważyli Francuzów, a wprowadzenie Acuni w 64' kosztem Di Marii tylko to potwierdziło.

To nie jest najpewniejszy mistrz - przypomnij sobie Niemców w 2k14

1

@lucca87 "oj widzę boli tryumf Argentyny:)" - xD

"ale takto jest jak się czyta wyniki a nie ogląda meczy" tak, to ładnie się podsumowałeś tutaj

Jak widać nie oglądałeś mundialu 2018, 2014 czy nawet 2010. Argentyna jednak wypuszczała swoje przewagi i w 1/4 i w finale, a do tego w fazie grupowej też potrzebowała geniuszu Leo w meczu z Meksykiem, gdzie tak za różowo to nie było na tamten moment.

0

@HighestInTheRoom
2 kolejka, bicie głową w mur bo Meksyk zagrał mega defensywnie ale jednak pewna wygrana
3 kolejka- nas zdemolowali, gdybyśmy się nie zlitowlai i porzebowali to wygrali by z 4/5-0
1/8 z Australią - malo zbrakło do dogrywki xD dawno się tak nie uśmiałem, tam bliżej było 3-1 i wyżej gdyby Latauro nie był w dołku

1/4 - szczęście w karnych? kurde Holandia w dogrywce tak nie istniała że w każdej chwili bylo blisko gola, np. słupe fernadeza, na karne to chyba liczył Holandia tu

1/2 - no tak trzeba bylo napisac że Chorwacja po 2 dogrywkach:)
finał - nie żadne lekceważenie tylko przydek sprawił, że stracili szybko 2 gole, a potem znów zdomonowali Franuzow, szkoda tych steke Latauro


Niemcy 2014?- ci sami co w finale byli gorsi od Argentyny? no rzeczywiście pewni mistrzowie:) obejrz sobie i zobacz że Neuer powinien tam nawet wyelcieć ze czerowną kartkę

0

@lucca87 "Niemcy 2014?- ci sami co w finale byli gorsi od Argentyny? no rzeczywiście pewni mistrzowie:) "

Z tym gorsi to bez przesady - mecz był bardzo wyrównany. ARG zagrała najlepsze spotkanie, ale obie ekipy miały po 3 duże szanse. Argentyna więcej strzałów, ale Niemcy więcej celnych. Wspomina się sytuację Igły, ale też Niemcy mieli bodajże poprzeczkę po strzale główką. Wyrównane spotkanie to było po prostu.

Do meczu z ARG szli bardzo pewnie - łatwo wygrana grupa, w tym 4-0 z Portugalią, w 1/2 miazga z Brazylii, wcześniej wyeliminowana Francja. Trudna drabinka - żadnego meczu nie rozstrzygali w rzutach karnych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?