La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

konto usunięte

0

Mbappe czy Haaland na szybko, dla was w aspekcie sportowym?

6

@koziar Kylian, hochland to dobijak.

konto usunięte

5

@koziar Obaj bazują na szybkości i sile, ciezko powiedzieć. Ale raczej Mbappe.

12

@koziar Mbappe jest bardziej sprawczy i mniej zależny od kolegów. Prędzej wyczaruje coś z sam z siebie czy będzie miał przebłysk geniuszu. Haaland to fenomenalny, jednak rębajło. Coś jak CR7 z drugiej części kariery.

konto usunięte

1

@hayek Dobijak czy nie, chłop ma 1,5 gola a mecz w debiutanckim sezonie Premier Lig co nie jest normlane jak na ten wiek.

4

@koziar
To nie jest normalne jak na żaden wiek,
Ale prawdą jest, że koledzy nie grają to nei gra Haaland w przypadku Mbappe tak jak ktoś wyżej napisał. Żółwik możę grać cienko, ale wyczaruje coś

5

@koziar raczej Mbappe, ale np dla takiego City który lubi klepać to bardziej Haaland

konto usunięte

3

@koziar Zależy trochę od klubu. Mbappe jest bardziej uniwersalny i tak jak wspomnieli, sam sobie zrobi sytuację, jeżeli tylko będzie taka potrzeba. Haaland za to bardziej mi pasuje do większych klubów. Nie mogę sobie wyobrazić, by City z Mbappe kręciło takie liczby w strzelonych bramkach, mimo że ten wszędzie poza polem karnym daje więcej.
Do tego mimo wszystko trzeba wspomnieć, że Haaland nie jest aż tak surowy jak niektórzy twierdzą. Po prostu z takimi gabarytami zawsze będziesz miał -3 punkty do gracji z piłką przy nodze.

konto usunięte

0

@FCB24 Tego chyba nie da się ocenić, dopóki Mbappe nie zagra w zespole grającym podobnie do Guardioli
@Khajio Pokrętna logika ale ok, nie wiem po czym stwirdziłeś, że jeden nadaje się do większych klubów skoro obaj grali póki co w 1 topowym i obaj spełniają raczej oczekiwania.

1

@koziar no wiadomo, że pewności nie ma, po prostu takie przeczucie :D

konto usunięte

1

@koziar To był mocny skrót myślowy z mojej strony. Odgórnie założyłem, że w takich klubach jak Bayern czy City, gdzie nigdy problemów z kreowaniem nie ma, więcej da napastnik, który na 5 strzałów zdobędzie 4 gole.

3

@koziar Mbappe, mimo, że mnie strasznie irytuje jego cwaniacki styl bycia.

Może zagrać zarówno na skrzydle jak i na szpicy. Jest piekielnie szybki z piłką i stosuje bardzo szybkie zwroty w miejscu co działa na większość obrońców. Potrafi precyzyjnie uderzyć z trudnych pozycji. Ogólnie jest o wiele bardziej wszechstronny, niż Norweg.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?