La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 585 Culés

21

Też uważacie, że finał mundialu był najlepiej skomentowanym przez Szpakowskiego meczem od dobrych kilku lat jeśli nie kilkunastu lat? Oczywiście nie wystrzegł się kilku charakterystycznych pomyłek, ale mimo to było bardzo dobrze. W ogóle forma Darka na tych MŚ dużo lepsza niż 8 lat temu.

8

@El Madridista. Trudno mi ocenić bo ja zawsze słyszę tylko jego głos i emocje, a treść jest tylko takim tłem do obrazu piłki. Nie skupiam się na tym czy dobrze przeliterował nazwisko lub czy przy piłce jest faktycznie ten o którym mówi. Znakomicie skomentowany Mundial przez Darka jeśli chodzi o oddanie emocji i zarażenie tym odbiorcy, a finału jako całość nie zapomnę nigdy. Tam było dosłownie wszystko to za co się kocha football. Jeśli o mnie chodzi to szkoda, że Szapku już kończy z dużymi imprezami. Pewnie też w jakiś sposób wpłynął na to wylewający się hejt z tego zaśmieconego internetu.

1

@El Madridista. Ciężko powiedzieć bo zazwyczaj szukam jakiegoś anglojęzycznego streamingu. Tak też było podczas mundialu. Aczkolwiek finał oglądałem za pośrednictwem TVP i muszę przyznać, że Darek dał radę. Nie widzę potrzeby aby odpuszczał w swojej pasji i kończył pracę w roli komentatora. Wielu ludzi go uwielbia i jeśli czuje się na siłach to powinien kontynuować.

1

@Dr_Cabasisi @MesQueUnClub_87 nie odchodzi od komentowania, skończył tylko z Mundialami, i nie mógł tego zakończyć lepiej. Ja jego fanem w ostatnich latach nie byłem, jego komentarz i błędy irytowały, ale do finału przygotował się idealnie i dał zdecydowanie wszystko co ma najlepsze.

2

@El Madridista. Dobrze komentował. Może dlatego że w grupie komentował tylko mecze Brazylii i do tego chyba Hiszpania - Niemcy lub jak kto woli Niemcy - Hiszpania. Do tego w każdej następnej fazie po meczu co daje tylko 7 spotkań. Myślę że rzetelnie przygotowywał się do spotkań. Ostatnia kwestia. Tam nie było alkoholu. Kiedyś słyszałem że Pan Darek ma z nim problem.
Poziom komentowania spotkań przez Pana Darka top. Szkoda że takich komentatorów jak Szpakowski czy Szaranowicz już nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?