La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

1

Jeśli trenerowi dziękuję się za współpracę nawet po tym wielkim sukcesie, większym niż zwycięstwo Argentyny na mundialu, to jest coś na rzeczy. Gdyby CM został, byłoby zle, zawodnicy są przeciwko niemu, afery, oraz atakowanie dziennikarzy i sztabu nie wnosi niczego dobrego. Śmieszą komentarze, gdzie ktoś pisze, że jeśli będziemy co pół roku wymieniać trenerów, to nic nie ugramy. A przy Michniewiczu co w rok ugraliśmy?

0

@Marcelinho99 Podsumowales sie, w rok. W ROK W KADRZE. To jest bardzo mało czasu i awans na mundial to jest sukces przy 4 miesiacach trenowania. Teraz powinniśmy czekać 2-3 lata na zbudowanie kadry na euro, a pewnie 3 trenerów do tego czasu przerobimy.

0

To dziennikarz może cię mieszać z błotem ale ty jego już nie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?