- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
1
https://mobile.twitter.com/tomekh181/status/1604551169430413312
Ten sam Mbappe który zniknął w półfinale i ćwierćfinale? I ten sam Messi, ktory miał wkład dosłownie w każdą bramkę Argentyny w fazie pucharowej?
1
@Cotutajsiedzieje Przecież to jakiś Tomeczek jest co oglądać tylko skróty z bramek spotkań, wszędzie się tacy znajdą, nie wiem po co wy przeżywacie pojedynczych rodzynów
1
@Cotutajsiedzieje dla mnie Mac Allister MVP. Chłop trochę racji ma że połowa goli z karnych...tak wiem, karne też trzeba umieć strzelać. Ale jednak od lidera zespołu musisz tego oczekiwać że to strzeli, a Mac Allister rozegrał fenomenalny turniej. Gdyby taki turniej zagrał Bruno, KdB czy Modric to by już uznawali go za top 10 piłkarzy w historii
5
@FCB24 Co? Czyli dla ciebie Mac Allister zagrał lepiej od Messiego na tym mundialu? Przecież Messi miał do tego jeszcze najwięcej asyst. Aż mi się nie chce dalej rozpisywać bo potężną żeś głupotę walnął
6
@FCB24 Bzdura, Messi dyrygował całym zespołem w każdym meczu, z Meksykiem wziął odpowiedzialność na siebie i to był kluczowy moment na mundialu dla Argentyny
1
@GeraltzKatalonii no ale dziwne by napastnik nie miał więcej goli czy asyst od pomocnika
0
@FCB24 A to co miał więcej zrobić Messi na tym mundialu żeby zasłużyć na MVP jesli to że ma najwięcej goli i asyst to normalne bo jest napastnikiem? Messi na pewno był najlepszym zawodnikiem na tym turnieju i nie ma argumentów przeciwko temu.
0
@GeraltzKatalonii ja nie napisałem, że nie zasłużył. Ale od niedzieli jest narracja na ten stronie jakby tam był Messi i 10 zawodników na poziomie Radomiaka. Wgl się nie docenia pozostałych
3
@FCB24 Przecież napisałeś że dla ciebie Mac Allister jest MVP turnieju to się chciałem dowiedzieć jakim cudem ktoś może uważać że zagrał on lepiej od Leo. Ja osobiście dużo naczytałem się pochwał na temat Juliana Alvareza, Emiliano Martineza czy właśnie Mac Allistera. Nikt chyba nie sądzi że tam dobrze grał tylko Messi po tym jak potrafili zdominować Francuzów. Więc wiadomo że cały zespół zagrał super turniej ale to Messi był decydującym czynnikiem w każdym spotkaniu więc wszystkie pochwały dla Leo za ten turniej są zasłużone