La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

1

https://mobile.twitter.com/tomekh181/status/1604551169430413312

Ten sam Mbappe który zniknął w półfinale i ćwierćfinale? I ten sam Messi, ktory miał wkład dosłownie w każdą bramkę Argentyny w fazie pucharowej?

1

@Cotutajsiedzieje Przecież to jakiś Tomeczek jest co oglądać tylko skróty z bramek spotkań, wszędzie się tacy znajdą, nie wiem po co wy przeżywacie pojedynczych rodzynów

1

@Cotutajsiedzieje dla mnie Mac Allister MVP. Chłop trochę racji ma że połowa goli z karnych...tak wiem, karne też trzeba umieć strzelać. Ale jednak od lidera zespołu musisz tego oczekiwać że to strzeli, a Mac Allister rozegrał fenomenalny turniej. Gdyby taki turniej zagrał Bruno, KdB czy Modric to by już uznawali go za top 10 piłkarzy w historii

5

@FCB24 Co? Czyli dla ciebie Mac Allister zagrał lepiej od Messiego na tym mundialu? Przecież Messi miał do tego jeszcze najwięcej asyst. Aż mi się nie chce dalej rozpisywać bo potężną żeś głupotę walnął

6

@FCB24 Bzdura, Messi dyrygował całym zespołem w każdym meczu, z Meksykiem wziął odpowiedzialność na siebie i to był kluczowy moment na mundialu dla Argentyny

1

@GeraltzKatalonii no ale dziwne by napastnik nie miał więcej goli czy asyst od pomocnika

0

@FCB24 A to co miał więcej zrobić Messi na tym mundialu żeby zasłużyć na MVP jesli to że ma najwięcej goli i asyst to normalne bo jest napastnikiem? Messi na pewno był najlepszym zawodnikiem na tym turnieju i nie ma argumentów przeciwko temu.

0

@GeraltzKatalonii ja nie napisałem, że nie zasłużył. Ale od niedzieli jest narracja na ten stronie jakby tam był Messi i 10 zawodników na poziomie Radomiaka. Wgl się nie docenia pozostałych

3

@FCB24 Przecież napisałeś że dla ciebie Mac Allister jest MVP turnieju to się chciałem dowiedzieć jakim cudem ktoś może uważać że zagrał on lepiej od Leo. Ja osobiście dużo naczytałem się pochwał na temat Juliana Alvareza, Emiliano Martineza czy właśnie Mac Allistera. Nikt chyba nie sądzi że tam dobrze grał tylko Messi po tym jak potrafili zdominować Francuzów. Więc wiadomo że cały zespół zagrał super turniej ale to Messi był decydującym czynnikiem w każdym spotkaniu więc wszystkie pochwały dla Leo za ten turniej są zasłużone

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?