La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 598 Culés

5

Barcelona to ogólnie nie ma nic przeciwko przeciętności

8

@PatrychoO a kiedy Barcelona zrozumie, że tu chodzi o podejście wypalonych zawodników, a nie tylko czysto piłkarską formę?

0

@arasz1819 jakbyśmy nie byli w dołku finansowym, to zapewne by zrozumieli :)

0

@Messibestplayerintheworld a Jordi to czasami nie jeden z większych kontraktów?

1

@arasz1819 pewnie tak, ale kto za niego (Balde świetnie się zapowiada ale jednak zmiennika musi mieć)

0

@Messibestplayerintheworld niby tak, ale ja jestem zwolennikiem wpuszczenia świeżości do szatni. Czy grają czy nie to nie oszukujmy się Amigosi w szatni mają najwięcej do powiedzenia. Jest tylko jeden były Amigos, którego bym tam widział, ale z nim to wszystko rozpatruje się innymi kategoriami, bo to kosmita :]

konto usunięte

0

@arasz1819 Jak Albie się chce to zjada większość LO w La Lidze. Przed Mundialem znowu mu się chciało i pokazywał jakość. Z tych wszystkich starych dziadków amigosów on wygląda najlepiej.

2

@PatrychoO akurat Albe to ja bym zostawil bo wciaz wiele daje druzynie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?