- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
6
https://mobile.twitter.com/FCBiEman/status/1605803898156957696
Pamiętacie te czasy?
0
@Cotutajsiedzieje Pamiętam te stare czasy ale nastały nowe i w ciągu 1.5 roku Leo zgarnął 3 puchary i dostał tytuł G.O.A.T.
3
@Cotutajsiedzieje Porównać te karne z kiedyś, do tych z tego Mundialu. Messi był niesamowicie pewny swoich umiejętności i tego co robi. To tylko potwierdza jego przemiane mentalną. Stał się liderem pełną gębą.
1
@Cotutajsiedzieje @Lionel_Messi10 pamiętam ten finał - skończył się bardzo późno / albo wcześnie rano jak kto woli. Następnego dnia trzeba było mega rano wstać, więc bardzo niewiele snu i pamiętam -to chyba od razu po finale padło, że Messi kończy karierę w repce.
Najsmutniejsze / najgorsze wówczas było to - nie, że przegrali ten finał (choć porażka w karnych w finale bardzo boli) - tylko fakt, że Leo naprawdę chce odejść. (szczególnie po turnieju gdzie grał jak GOAT i wynik tego finału nie powinien tego zmienić - wywalczył w finale czerwoną kartkę dla drużyny, ale potem Rojo zagrał ostro, ale też sędzia z Brazylii się nie popisał - tam żółta dla Rojo to powinien być max)
1
@Ptasior @Lionel_Messi10 Messi w repce w seriach jedenastek strzelał dla ARG 8 razy (9 razy był w kadrze - ale w 2006 r. z Niemcami na MS nawet nie grał)
Na CA: wynik 2-3 (2x wygrane Kolumbia - 2015 i 2021 i 3x przegrane - Urugwaj - 2011, Chile - 2015, Chile - 2016)
Na MŚ - 3x karne w których brał czynnie udział (2014 - Holandia, 2022 - Holandia, 2022 - Francja) - wszystkie serie wygrane. Jedyna przegrana to 2006 r. (był na ławce, ale Pekerman zagrał zbyt konserwatywnie broniąc wyniku 1-0 i potem nie miał kim straszyć Niemców np. Leo który mógł wiele wiatru zrobić)
Messi trafił 7/8 karnych w tych seriach. 2016 - to było to jedyne pudło w serii.