La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

3

Mam nadzieję, że w styczniu Xavi spróbuje gry z wahadłami, gdzie po prawej stronie szansę dostane Raphinhia. Facet umie zrobić wiatr na skrzydle, ale na napastnika się nie nadaje na razie, bo nie daje po prostu liczb. W środku obrony byłaby "skała" Araujo-Kounde z Ericiem, który by wyprowadzał piłkę do przodu, a te 1-2 ew. wylewy na mecz nasi obrońcy by ogarnęli. W ataku dać szansę Depay'owi, a obok Ferran/Fati. Memphis to super gracz, ale kompletnie nie nadaje się do 4-3-3, bo nie ma ani szybkości na skrzydło, ani fizyczności na jedyną "9", to napastnik co potrzebuje grać w dwójce z przodu.

0

@Destroyer_of_Worlds Wszystko super fajnie. Ogólnie to się zgadzam, że częściej powinniśmy próbować czegoś innego niż to 4:3:3, ale jednak Christensen>>>Eric na ten moment.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?