- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1315 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1315 Culés
4
Nie rozumiem skąd u ludzi taki wku*w, gdy np. od 1 stycznia coraz więcej ludzi pojawia się na silowniach, basenach itp.
Taki ból tylka, że ktoś ma hyhyhy postanowienia noworoczne i po kilku dniach pewnie odpuści. Wiele osób też zdoła utrzymać swoją koncepcję, a jak punktem odniesienia do zmiany ich życia ma być akurat nowy rok, to nie widzę w tym niczego złego.
Sam jestem zdania, że dobre zmiany w życiu warto wprowadzać jak najszybciej i zamiast czekać do 1 stycznia 2023, można zacząć już 26 grudnia, albo w momencie gdy się pomyślało, że pora coś zmienić, natomiast nigdy nie zrozumiem fenomenu wyśmiewania takich typowych nowicjuszy.
5
@okiemtypera_lucaxx95 Ludzie lubią się czuć lepszymi od innych :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 To w końcu ludzie wyśmiewają innych, czy są wkur..? Bo jeśli wkur.. to ich rozumiem jeśli chodzi o przepełnione siłownie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 A ja w sumie mam to gdzieś,idę na piwo elo
0
@Medium Wkurw i wyśmiewanie w jednym, co do przepełnionych siłowni to większość ma swoje "tłoczne chwile", ale większość dni czy godzin jest wystarczająca, by bezproblemu zrealizować swój plan treningowy. Np. na mojej siłowni nie ma czegoś takiego, że wchodzę i nie mam się gdzie ruszyć, a nawet jak ktos jest na maszynie w danym momencie, to wystarczy poczekać, albo grzecznie zaproponować robienie na zmianę.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Co jest nagminne po nowym roku, to używanie ławeczek jak półeczek - ktoś zostawi ręcznik, jakieś szejkery itd na ławeczce i znika, a ty czekaj i szukaj właściciela. Przełożysz na bok, to się potrafi zaraz ktoś awanturować i nie przetłumaczysz. Normalnie obciążniki itd się odkłada po sobie na miejsce - po nowym roku to obciążniki nawet w automacie do kawy możesz znaleźć, albo zawieszone zamiast rolki srajtaśmy w kiblu. Najgorzej że ludzie potrafią robić zdjęcia jak ćwiczysz czy nagrywać jakieś instagramy czy co oni tam mają jak jesteś w kadrze, i nikt nawet nie spyta czy ci to nie przeszkadza. Pełno osób przychodziło żeby tylko sesyjke na fejsbuczka zrobić że "niu jer rezoluszyn" i elo.. No ja rozumiem że może to być irytujace.
0
@siuuu Ludzi bardziej irytuję już sama obecność takiego nowicjusza, nawet jak szarą myszką, która robi się o cokolwiek zagadać i jak widzi, że zajetę to bez słowa się wycofuje - myślę że to taki szablon nowych osób.
To co opisujesz to bardziej mi pasuje do pozerów na siłowniach, ktorzy muszą co chwila napinać się w lustrze, wydawać okrzyki godowe przy podnoszeniu ciężąru czy wręcz wykonywać ćwiczenia, jakby cały świat na nich patrzał :P
0
@okiemtypera_lucaxx95 Z tym żeby sama obecność irytowała to się jeszcze nie spotkałem ani o tym nie słyszałem. Może wygląda to inaczej w większych siłowniach a mniejszych, czy większych miejscowościach a mniejszych mieścinach/wsiach.