La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

1

No i wpadły 22 tys. w Fifie za zawodników z Ligue 1 I Eredivisie. SBC nie ukończę ale coś monet wpadło i tak. I chyba lepiej na tym wyjdę niż gdybym miał je robić.
@ptrx @MesQueUnClub_87 @AlexDark00 @PatrychoO @Rust_Cohle @Transu96

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 mi 70k wpadło xD podchodziły mi karty z licytacji po 5k tak jak mówiłeś - z ligue 1

0

@Kgorecki2500 a widziałeś jakie paczki straciłeś dla paru k?

0

@Transu96 W tym SBC? Raczej słabe. A tak to dalej mogę je zrobić bo mam 5 zawodników z Lens.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 a o które SBC Ci chodzi dokladnie?

0

@Rust_Cohle Ulepszenie zimowej ligi premium i to pierwsze gdzie trzeba przepalić 11 z tego samego klubu.

0

@Kgorecki2500 jak chcesz przepłacić chyba a nawet wgl nie zrobić bo tam się dublują pozycje, z marsylii masz 5 non rarów po 4k i reszta gold rary po 1k

1

@Kgorecki2500 ja sobie wczoraj trafiłem niewymiennego Lisandro Martineza i sprzedałem wymiennego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?