- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 739 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 739 Culés
53
Magia świąt,drugi dzień Bożego Narodzenia.Czas dosyć wyjątkowy,somsiad Mirek już trzeci dzień nie bije żony Grażyny,ta cieszy się ostatnimi godzinami szczęścia.Nowa somsiadka Natasha robi dzień otwarty (niestety nie mogłem skorzystać,bo Jowita ma wolne i w chacie siedzi).Wybiła godzina 13:00 pora obiadu,babcia Bogusława nakłada pierogi,stary prawie trzeźwy,wypił tylko 6 piw,humor miał naprawdę dobry.I wtedy wszedł on,brat starego czyli wujek Wiesław,wysoko postawiony człowiek (kierownik w Castoramie).Na wstępie wręczył prezent babci,był to piękny dzbanek do herbaty o wartości 250zł,wiem,bo wujek nie zdjął ceny.Potem przyszedł do nas i rzucił do starego:
-"Co tam brat,zaraz dziesięć lat odkąd nie masz roboty,jakąś imprezę trzeba zrobić na dziesięciolecie hehe"
Ojciec wyraźnie wkurzony,ale zachował spokój.Wyjątkowo dobrze znosił wizytę brata,dochodziła 16:30 i jak już Wiechu miał wyjść rzucił o jeden tekst za dużo mówiąc:
- "No brat,ty masz szczęście,że ja wtedy zrezygnowałem z tej twojej kobiety i wybrałem Żanetkę,bo tak to do dzisiaj byś pewnie prawiczkiem był hehe"
Stary wpadł w szał większy niż wtedy gdy zamknęli mu sklep monopolowy,bo przyszedł dwie minuty za późno,ale mając na uwadze obecność babci Bogusławy nie użył przemocy fizycznej.Wstał i wyciągnął zdjęcie sprzed kilkudziesięciu lat na którym widniał on i Żanetka, wtuleni w siebie i zakochani niczym @VegetaPolska w dziewczynie z którą pisze tydzień,na odwrocie kartki podpis ciotki Żanetki "Zawsze będę cię kochać".Mina Wiesława bezcenna,wyszedł bez słowa, nawet nie zauważył,że mu wyciągnąłem portfel z kieszeni.Mój stary to bohater,poszliśmy na piwo,wujas miał w portfelu 500 ziko
15
@Luciano99 nie polecam tej Nataszki, miało być za darmo a ona sobie zażyczyła 100 zł, ale nie zemną takie numery bo moje motto życiowe to "Sorry Dolores jestem zbyt młody i przystojny żeby za to płacić" ;)
2
@Luciano99 Wzruszająca historia