La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

1

Pislam z kają godek, kombinują dalej z aborcją, znowu chą coś przykryć.Kaczyńskiemu nie udało się nastawić ludzi na niemcy, co pokazują badania .To wyjmuje kolejnego trupa w szafie.Pewnie chcę przykryć aferę z lotosem.Aby zrobić znowu burdel w państwie.

0

@Borneo Z Kaja Godek xD

1

Ona nie zasługuje nawet na dużą literę;)Fanatykow, należy jak nadalej trzymać od wpływu na państwo.

2

@Borneo Mógłbyś napisać to po polsku?

2

@maroon Nie mógłby. On ma gdzieś czytelników, liczy się tylko, by jak najszybciej wypluć z siebie swoje fantazje.

0

@Dari0G pani godek chcę karać za mówienie o aborcji 2 lata wiezieniem.To czysty fanatyzm.Widać sam jesteś fanatykiem skoro atakując mnie stajesz w jej obronie.

1

@Borneo Masz coś z głową? W jaki sposób potępienie Twojego lenistwa i niechlujności w pisaniu ma być jej obroną? Ty się czytasz? To manipulacja w jej najczystszej postaci. Kto tu jest fanatykiem?

1

@Dari0G a ty jesteś płaskoziemcą, skoro ignorujesz fakt że ludzie mają dyslekcje.Temat to fanatyzm godek i przykrycie tym afer pisu.A y zmienuasz temat, aby ludzie nie skupili się na
NA aednie sorawy.Czyli odwrócenie uwagii ludzi od inflacji afery lotosu itp.bo szczucie na niemców według badań nie działa.Na szczęście kaczyński jest stary i emerytura niedaleko.Lidera brak.Pis straci władzę:) a jeśli godek chcę pakować ludzi do wiezięnia na 2 lata, to jest czysty fanatyzm.Niczym to się nie różni od islamu.

0

@Borneo Chłopie, nieźle Ci tam pod kopułą się mieli. Ja zmieniam temat? Odpowiedziałem na inny komentarz, trzymając się tematu tego właśnie komentarza. Twój błąd po raz pierwszy. Ignoruję fakt dysleksji? Niby gdzie? To Ty ignorujesz oznaczenia korekty, która podkreśla Ci błędnie napisane słowa i to Ty jesteś leniem, któremu nie chce się z tym nic zrobić i po prostu poprawić. Twój błąd po raz drugi. Już Ci kiedyś pisałem, że nie będziesz brany poważnie, bo wytwarzasz bełkot, a swoim brakiem jakiejkolwiek refleksji nad tym faktem jedynie potwierdzasz moją diagnozę, że jesteś leniwy i masz gdzieś odbiorcę - więc z jakiej racji tenże ma Cię traktować poważnie. Twój błąd po raz trzeci.

0

@Dari0G odnosisz się do tematu który nie jest na temat czyli jesteś nie w temacie.Jestem na poziomie zawodowym dobrym mówcą dykcha itp. Wyszkolonym około jak 10% ludzi w Polsce mówi poprawnie językiem.Jak myślisz czy chodzę po ulicy i mówię czlowiekowi że nie mówi się będem.Itp.Uważam że byłoby to zwykłe chamstwo i nie jest to grzeczne.A jest to także,podobnie jak pisownia forma komunikacji.Tego nie robię.Nie oczekuje od innych że będą mi zwracać uwagę.

0

@Borneo Znowu bełkot i nieudolne próby manipulowania. Już zaczynasz nakazywać ludziom, co mają pisać, zupełnie jak ten Twój znienawidzony PiS. A o tym, jakim jesteś wspaniałym mówcą czytam już któryś raz, niestety, dowodem są tylko Twoje słowa, a coś podejrzewam, że Ty się po prostu lubisz chwalić, tym więcej, im mniej jest możliwości, by sprawdzić, czy nie zmyślasz.

0

@Dari0G sam jesteś bełkot ,nic nie napisałeś w głównym temacie postu.Jak chcesz pisac o języku polski, to proszę sobie napisz inny post i pisz wraz z tym koleg na temat bądź inny kto ci broni.Walnijcie sobie obaj rozprawki i zróbcie sobie kartkówki jak chcecie, nanoście wzajemnie korekty;) możecie sobie kupić zeszyt w 5 liinie jak czujecie potrzebę;)nie mam nic przeciwko.Nie jesteś od tego, aby robić mi korekty ,ani ani ktoś inny.Nie prosiłem o to.Jeśli nie podoba ci się post ,twoja sprawa zwyczajnie go zignoruj to jest proste.Ja nikogo nie zmuszam do czytania moich postów.Chcesz sobie pogadać o jez . Polskim , chińskim itp stwórz sobie post albo założ sobie w internecie kółko z jęz . Polskiego.Nikt ci nie broni możliwości jest sporo.:)powodzenia

0

@Borneo No, no, chwalipięta się zdenerwował i usiłuje zdyskredytować rozmówcę próbując go ośmieszyć. Mam zignorować Twój post? Ale rozumiesz, że to broń obosieczna? Ty ignoruj moje. Wypowiadasz się publicznie, więc licz się z odpowiedziami. Jeśli piszesz tak, że ledwo da się zrozumieć, to przygotuj się na krytykę. Co to za argument "to nie czytaj"? To może nie słuchaj tej Kai, jeśli Ci się nie podoba, co mówi? Fajna argumentacja? Pewnie nie, bo dobra jest pewnie jedynie wtedy, kiedy skierowana jest przeciwko innym, jeśli przeciwko podobnym Tobie, to - zgaduję - obraza majestatu. Bo przecież to TY masz zawsze rację. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu" - po raz kolejny się sprawdza.

0

@Dari0G chwalipienta zwyczajnie mam świadomość że mam dyslekcje ale też ciężko pracowałem z logopefą nad dykcją itp.Podobnie jak ty nad pisaniem.Z tą różnicą że nie jestem na tyle arogancki aby komuś obcemu zwracać uwagę.A jak się właczam do rozmowy to zaxwyczaj mówię w temacie z szacunku do rozmówcy.Jak mówie założ sobie chłopie kółko jezyka polskiego i rób kartkówki tym co chcą i dla mnie jak najbardziej ok.Nic mi do tego.

0

@Borneo Zobacz, ciężko pracowałeś z logopeDą nad dykcją, itp. Ale nie chce Ci się poprawić błędów, które podkreśla korekta? Widzę tu pewną sprzeczność. No ale dobrze, szkoda czasu na potyczki.

0

@Dari0G skąd wiesz nie znasz mnie.Pracowałem jsko dzieciak z psychologiem, który wystawił mi kwit przed maturą i nie byłem oceniany pid tym kontem.Dobrze bo udało mi się skończyć na koźmińskim 2 kierunki.Tak zablokowało mój rozwój.Decyzja była dobra.Pracewałem też z Babcią która podjęła się dyktand po szkole.Było to dobre była to auto terapia dka niej gdyż musieli jej amputować nogę.Dzięki temu czuła się lepiej że pomaga.Wlożyłem w to masę pracy niefektywnej i ten czas wlożyłem w to co jest efektywne.Świadoma decyzja.Bo poszedłem do przodu w innych dziedzinach.Zrobiłbym tu samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?