La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 883 Culés

2

Przestańcie się tak podniecać tym Pele :D
Każdy chciałby dożyć tego wieku i przejść do historii przeżyć jego życie. Trzeba się zachować ale jak czytam biadolenie że zaraz wszyscy będą umierać co to będzie to się śmiać chce. Zobaczcie w jakich okolicznościach Pele zdobywał 3 a w zasadzie 2 mistrzostwa świata, nigdy nie wyjechał z Brazylii więcej mitu w tym wszystkim. Szkoda chłopa i tyle..

4

@jedrek7000 No tak, napisz jeszcze,że był przeciętny, takich piłkarzy było wiele...^^

konto usunięte

2

@jedrek7000 kogoś boli wielki Pele :P

6

@jedrek7000 Jak masz taki wpisy zamieszczać, to lepiej nie zamieszczaj ich wcale.

Zadanie domowe: obejrzyj sobie kilka godzin z meczów Pele i przejrzyj na oczy, jak ten facet wyprzedzał epokę. On w latach 60-tych robił zwody, jakimi my zachwycamy się w 21 wieku.

1

@Comentateiro To że wyprzedzał epokę nie znaczy że jest najlepszy w historii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?