La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

2

Avatar 2 możliwe spoilery.

Co za straszny gniot :D Dobre 30 minut to wycięte/przypomniane sceny z jedynki. Za dużo biadolenia z tymi dziećmi, zamysł był fajny żeby poznać kulturę tych wodnych Avatarów a ożywieni żołnierze kulturę Avatarów ale końcówka filmu jest tak zepsuta.. Gorzej bo psuje odrazu obraz jedynki nie wiem jak tak można było zniszczyć coś pięknego całe szczęście że nie poszedłem do kina bo bym nie wysiedział tych 3 godzin.. Na plus oczywiście muzyka i kilka fajnych scen ale strasznie się zawiodłem.

3

@jedrek7000 To samo zdanie. Kompletnie zepsuta część, dużo gorsza od pierwszej.

2

@DonCarletto 1 to było arcydzieło, powoli się wkręcałem jak to wszystko działa jak żyje świat a tutaj dostaliśmy jakiś melodramat rodzinny.. Także wiadomo co będzie w następnych częściach nieśmiertelny generał ehhh :D

1

@jedrek7000 Może nie arcydzieło, bo głównie chodziło o efekty wizualne, ale w jedynce wymyślili chociaż lepszą fabułę. Tutaj chyba uznali, że jeszcze bardziej skupimy się na grafice, a fabułę napiszemy w jeden wieczór na kolanie xD.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?