La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

konto usunięte

8

Mimo że Espanyolu nie da się lubić to ja stoję po ich stronie ale i Xaviemu pewnie się nagle zmieniają plany. Trener Espanyolu ale i Xavi przygotowywali kilka dni plan meczowy bez Lewego a ci dzwonią 30 min przed konfą do klubu i mówią że mogą go powołać. No to jest niesprawiedliwe i nieprofesjonalne ale czego można się po tej lidze spodziewać.

2

@Emhyr Dla Xaviego nie zmienia to wiele bo może powiedzieć "Robert, dzisiaj nie zagrasz"

1

@Emhyr ja na miejscu Xaviego bym postawił na taki skład jaki miałem w planach, bez Lewego

konto usunięte

0

@FCB24 a jak będziemy przegrywać?

konto usunięte

1

@FCB24 Też bym tak zrobił ale Xavi nie jest aż takim szalonym trenerem żeby to zrobić. Taki Enrique pewnie by to zrobił albo inny charakterny trener

1

@MesQueUnClub96 no to wtedy wpuścić. Chodziło o to, by zacząć taka 11 jaką zaplanował

konto usunięte

0

@Emhyr jak to mówią nie mój problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?