La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1774 Culés

1

Roberto jak zwykle dziecko we mgle. Lepszy PO po 1 byłby szybszy i przeciął to od razu a po 2 doskoczyłby od razu i skasował gdyby jakims cudem przeszło a nie cofał sie do tylu i zostawiał miejsce skrzydłowemu na tak grozny strzał

1

@SinMistico no był 1 na 1, jakby poszedł i przegrał, to sam na sam ma skrzydłowy. Dobrze zrobił i zablokowŁ.

0

@Rewolucja123 asekuracja juz biegła, niekoniecznie musiał kasować od razu ale byc blizej rywala a tak cofał sie i pozwolił na grozny strzał rywalowi

1

@SinMistico ale nie zdążyłaby, bo byłby sam na sam. Wyczekał na asekuracje i zablokowaľ. Swojee braki szybkościowr nadrobił dobrym zachowaniem.

0

@SinMistico nigdy nie grałeś w piłkę, prawda? Roberto zachował się w tej sytuacji jak profesor.

0

@Rewolucja123 dobra szkoda sie klocic, ale następnym razem z lepszym rywalem z takiego czegos padnie gol, oby juz wtedy Roberto nie było

0

@LewoSkrzydlowy11 i po profesorsku pozwolił oddac strzał. Lepszy rywal i lepszy napastnik a byłby juz remis dla rywala ;)
Ty za to znasz futbol z fify ;)

0

@SinMistico a co miał zrobić? Wyskoczyłby i co? Gość by go minął i by miał 1vs1 z Ter Stegenem. Myślisz trochę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?