- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1996 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1996 Culés
3
Ten moment, gdy przeszkadza Ci kawałek szmaty z kolorami, ale równocześnie oplakujesz ludzi, którzy przez dziesięciolecia nie zrobili praktycznie nic z tematem pedofili w kościele. Ale co się spodziewać po gościu, który klękał przed dyrektorem z Torunia i utożsamia się z ludźmi, którzy bili temu "panu" brawo, gdy ten mówił o pokusach duchownych!
2
@MESSIah16 To Benedykt jeszcze żyje? No właśnie xD W takim razie jemu już na pewno przeszkadzać nie będzie.
8
@MESSIah16 Też lubię powoływać się na słowa Papieży.
"Osoby homoseksualne mają prawo do bycia w rodzinie; są dziećmi Boga; mają prawo do rodziny. Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić, by jego życie stało się nie do zniesienia. Musimy uregulować ich wspólne pożycie. Mają prawo do tego, by ich związki były prawnie chronione. Za tym się opowiadam" - Papież Franciszek
2
@Hosh to akurat normalny Papiez :)
0
@MESSIah16 ten moment, gdy przeszkadza ci pedofilia w kościele, ale jednoczesnie podoba ci sie promowanie kawałka szmaty z kolorami i zwiazanej z tym pedofilii.
1
@MESSIah16
Po prostu problem jest w tym, jak ludzie postrzegają ich słowa Benedykta XVI stwierdził fakt. Gdyby ludzkość była homoseksualna, dawno by zniknęła. Co innego ukształtowało kultury. Sprzeciwił się ustawowemu homoseksualizmowi, co na swoim stanowisku musiał zrobić.
I to jest w 100% zgodne z tym co potem mówi Franciszek. Zobacz, że nie pojawia się wprost termin "małżeństwo", a jedynie "ochrona prawna". "Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić by ich życie było nie do zniesienia". Czyli trzeba ich chronić prawnie, aby nie byli prześladowani, aby mieli takie same prawa jak inni. Żeby mogli chodzić na studia, do pracy, czy po bułki do sklepu bez ryzyka. Aby para homoseksualna mogła wynająć stolik w restauracji, tak samo jako para heteroseksualna.
Ale znowu, skoro małżeństwo jest prawnie jako związek mężczyzny i kobiety, to nie da się w to wpasować pary homoseksulanej.
Co nie oznacza, że nie ma żadnej innej możliwości ochrony związku homoseksualnego.
Tylko problem jest taki, że ludzie widząc tęczowe opaski, widzą świat którego uosobieniem będzie ciemnoskóra, homoseksualistka, która będzie przyjmowana do pracy bez odpowiednich kwalifikacji, przez wzgląd na swoją karnację i orientację. To już ma miejsce w wielu firmach w USA. I potem wychodzą takie dziady jak Kowalski czy Ziobro i mówią te rzeczy. A pokazówka TVP wyszła zacnie, ani przez chwilę nie próbowali tego ukryć, jasny przekaz poszedł w świat.